Wiadomości z Bytomia

Teatr w parku w ramach Parkobajtli

  • Dodano: 2023-07-24 10:30

Grupa O!Teatr zaprosiła w niedzielę, w ramach akcji Parkobajtle, najmłodszych bytomian na wyjątkowy spektakl połączony z zajęciami edukacyjnymi — lekcję ekologii Profesora Wiedzosława.

Jak gospodarować odpadami, czym jest rozkład, segregacja, recykling, środowisko? Na te pytania najmłodsi otrzymali dziś odpowiedzi w formie teatru, w którym oprócz dawki ważnej wiedzy zobaczyły też ciekawą historię, w której mogły aktywnie uczestniczyć.

Teatr w parku w ramach Parkobajtli

Kolejne spotkanie odbędzie się już 30 lipca (niedziela) o godzinie 14:00 w Parku Miejskim im. F Kachla (przy stawie północnym). Tym razem organizatorzy zapraszają na wyjątkowy koncert dla najmłodszych. Stymulująca muzyka na żywo, różnie brzmiące instrumenty, zabawne i zachęcające do zabawy rekwizyty oraz charyzmatyczne prowadzenie to wszystko najmłodsi zobaczą podczas koncertu „Maluchy w krainie dźwięku”, Wydarzenie poprowadzi Dorota Banaś z zespołem Maluchy w Krainie dźwięku.

Pomysł na niedzielne, wakacyjne popołudnie z dziećmi

Parkobajtle to wakacyjna propozycja na niedzielne popołudnia przygotowana z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszego miasta. W ramach cyklu odbywają się koncerty i spektakle, podczas których dzieci edukują się i rozwijają, wzmacniają więź między rówieśnikami i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas. Wydarzenia poza formą rozrywki wspierają rozwój muzycznych zdolności wśród dzieci. W urozmaiconej zabawą muzycznej podróży milusińskim towarzyszą zawodowi muzycy filharmonii i orkiestr, a jednocześnie doświadczeni pedagodzy.

parkobajtle

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również