Wiadomości z Bytomia

Targi Pracy

  • Dodano: 2018-04-25 08:30, aktualizacja: 2018-04-24 15:36

Myślisz o zmianie pracy? Ciekawi Cię, co kryje się za pojęciem „rynek pracownika”? 25 kwietnia rusza kolejna edycja Targów Pracy. Na zaproszenie Powiatowego Urzędu Pracy odpowiedziało ponad 70 pracodawców. Wykorzystaj okazję i spotkaj się z nimi.

Targi Pracy odbędą się w godz. od 10.00 do 12.00 na poziomie +3 galerii. Wydarzenie, któremu patronuje Powiatowy Urząd Pracy, organizowane jest z myślą o tych, którzy chcą zmienić pracę lub szukają nowego zatrudnienia. Zgromadzeni specjaliści odpowiedzą na pytania i posłużą radą.

Właśnie dlatego warto mieć przy sobie CV – podkreśla Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. – Targi Pracy to niepowtarzalna okazja, by w jednym miejscu porównać wiele ofert i skorzystać z porad ekspertów z Powiatowego Urzędu Pracy. Daje to możliwość pełnego wglądu w to, co dzieje się na rynku pracy.

Na największe tego typu targi w Bytomiu każdego roku przybywają przedstawiciele branży ubezpieczeniowej, budowlanej, nieruchomości i handlu. Na pytania uczestników chętnie odpowiadają też liczni przedstawiciele regionalnych firm pośrednictwa pracy. Od nich można dowiedzieć się o bezpłatnych szkoleniach i panujących na rynku trendach.

Targi Pracy to kolejna już akcja promująca postawy przedsiębiorczości organizowana przez Agorę Bytom. Wcześniej galeria zapraszała na szkolenia organizowane we współpracy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości, których celem było m.in. promowanie innowacji w biznesie. Podobne założenia ma kierowana bezpośrednio do kobiet seria spotkań „Sukces To Ja”, którym patronują Agora Bytom i Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką.25 kwietnia 2018, godz. 10.00–12.00

Agora Bytom, Pl. Kościuszki 1
Wstęp wolny – zapraszamy

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.