Wiadomości z Bytomia

Świętowali złoty jubileusz

  • Dodano: 2021-06-02 07:00, aktualizacja: 2021-06-01 20:38

50. rocznicę ślubu świętowało 31 maja 26 dostojnych par z Bytomia. Z tej okazji jubilaci odebrali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Dostojne pary zostały zaproszone do Restauracji Świetlik, gdzie gratulacje złożyli im zastępca prezydenta Bytomia Waldemar Gawron, przewodniczący Rady Miejskiej Mariusz Janas oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Waldemar Świerczek.

Medale odebrali: Gizela i Dieter Bardeli, Aniela i Jerzy Bawajowie, Maria i Antoni Borkowscy, Salomea i Henryk Brodowie, Danuta i Stanisław Cisi, Barbara i Paweł Cieślowie, Anna i Eugeniusz Droździokowie, Michalina i Jan Dziedzicowie, Stefania i Józef Fischerowie, Aniela i Franciszek Gawelowie, Krystyna i Krzysztof Hiczkiewiczowie, Krystyna i Jan Jastrzębscy, Jan Jersz, Zofia i Edmund Kijakowie, Janina i Henryk Kotysiowie, Magdalena i Marian Krokowie, Elżbieta i Franciszek Latoskowie, Krystyna i Jan Lempowie, Elżbieta i Andrzej Matejczykowie, Barbara i Wiesław Muchowie, Natalia i Marian Muchowie, Krystyna i Jerzy Niewodowscy - Furowicz, Jan Nowak, Julia i Piotr Pazdanowie, Anna i Bronisław Plebańczykowie oraz Irena i Kazimierz Radwańscy.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Krysia

    Jestem ciekawa czy kiedyś mi i mężowi będzie dane świętować złoty jubileusz :) Póki co za nami 10-ta rocznica ślubu z okazji, której dostałam Roombe. Takiego przydatnego prezentu od mojego męża się nie spodziewałam :P

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również