Wiadomości z Bytomia

Święto kolorów w Bytomiu. Czas na Holi Festival

  • Dodano: 2018-09-19 07:45, aktualizacja: 2018-09-18 21:27

Zapiszcie tą datę w kalendarzach. W najbliższą sobotę, 22 września zapraszamy do Parku Kachla na największą imprezę z kolorowymi proszkami – Holi Festival Święto Kolorów. Czeka na Was muzyka, kolorowe proszki, wata cukrowa, foodtrucki i wiele innych niespodzianek.

Holi Festival Poland to ogólnopolska edycja znanego i lubianego na całym świecie święta kolorów. Impreza polega na obrzucaniu siebie i innych kolorowymi proszkami w rytmach muzyki serwowanej przez najlepszych DJ-ów. Jak podkreślają organizatorzy, wspólna zabawa skierowana jest do wszystkich, bez wyjątków i ograniczeń wiekowych.

Podczas sobotniego festiwalu, którego początek zaplanowano na 15.00 organizatorzy imprezy przygotowali strefę gastronomiczną /między innymi: foodtrucki, watę cukrową, pizza/, strefę zabawy dla dzieci oraz strefę wyrzutu kolorowych proszków holi, a wszystkiemu będzie towarzyszyć muzyka w wykonaniu najlepszych DJ'ów. Warto dodać, że podczas imprezy – co 30 minut /począwszy od 15.30/ – na sygnał DJ-a wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można kupić /w cenie 10 zł za sztukę/ w specjalnym namiocie, który będzie udostępniony podczas imprezy.

Warto dodać, że proszki holi, którymi bawią się uczestnicy wydarzenia są w pełni naturalne, posiadają certyfikaty świadczące o przebadaniu ich pod katem norm unijnych oraz są w pełni zmywalne wodą.

Zapraszamy w sobotę, 22 września do Parku Kachla /obok Amfiteatru/ ma fantastyczną zabawę od 15.00 do 20.00.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.