Wiadomości z Bytomia

Święto kolorów w Bytomiu. Czas na Holi Festival

  • Dodano: 2018-09-19 07:45, aktualizacja: 2018-09-18 21:27

Zapiszcie tą datę w kalendarzach. W najbliższą sobotę, 22 września zapraszamy do Parku Kachla na największą imprezę z kolorowymi proszkami – Holi Festival Święto Kolorów. Czeka na Was muzyka, kolorowe proszki, wata cukrowa, foodtrucki i wiele innych niespodzianek.

Holi Festival Poland to ogólnopolska edycja znanego i lubianego na całym świecie święta kolorów. Impreza polega na obrzucaniu siebie i innych kolorowymi proszkami w rytmach muzyki serwowanej przez najlepszych DJ-ów. Jak podkreślają organizatorzy, wspólna zabawa skierowana jest do wszystkich, bez wyjątków i ograniczeń wiekowych.

Podczas sobotniego festiwalu, którego początek zaplanowano na 15.00 organizatorzy imprezy przygotowali strefę gastronomiczną /między innymi: foodtrucki, watę cukrową, pizza/, strefę zabawy dla dzieci oraz strefę wyrzutu kolorowych proszków holi, a wszystkiemu będzie towarzyszyć muzyka w wykonaniu najlepszych DJ'ów. Warto dodać, że podczas imprezy – co 30 minut /począwszy od 15.30/ – na sygnał DJ-a wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można kupić /w cenie 10 zł za sztukę/ w specjalnym namiocie, który będzie udostępniony podczas imprezy.

Warto dodać, że proszki holi, którymi bawią się uczestnicy wydarzenia są w pełni naturalne, posiadają certyfikaty świadczące o przebadaniu ich pod katem norm unijnych oraz są w pełni zmywalne wodą.

Zapraszamy w sobotę, 22 września do Parku Kachla /obok Amfiteatru/ ma fantastyczną zabawę od 15.00 do 20.00.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również