Wiadomości z Bytomia

Świąteczne iluminacje i dekoracje już rozbłysły!

  • Dodano: 2018-12-03 08:45, aktualizacja: 2018-12-03 09:02

Mieszkańcy Bytomia mogą już podziwiać świąteczne dekoracje i iluminacje, jakie pojawiły się w naszym mieście. Pierwsze z nich są już między innymi na bytomskim Rynku i ul. Dworcowej. Kolejne rozbłysną w pierwszych dniach grudnia na głównych ulicach miasta, latarniach i skrzyżowaniach dróg.

Iluminacje świąteczne, podobnie jak w latach ubiegłych, pojawiły się na Rynku, ul. Dworcowej, dworcu autobusowym, pl. Sikorskiego, pl. Wolskiego, pl. Brźninga, pl. Szalonka, skwerze Bonczola, w Parku im. M. Konopnickiej oraz przy ul. Strzelców Bytomskich. Z pewnością tą najważniejszą ozdobą, która przypomina nam o zbliżających się świętach jest kilkunastometrowa choinka na bytomskim Rynku - przyozdobiona w kolorowe lampki i bombki.

Z kolei kierowcy poruszający się głównymi trasami z pewnością zauważą także dekoracje świąteczne /ozdoby płaskie oraz przestrzenne 3D z podświetleniem LED – zmienione w stosunku do lat poprzednich/ na latarniach i głównych skrzyżowaniach w Bytomiu, między innymi na ul. Wrocławskiej, Piłsudskiego, Strzelców Bytomskich czy pl. Sobieskiego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.