Wiadomości z Bytomia

Społecznicy z Bytomia spotkali się na Forum NGO

  • Dodano: 2022-12-07 11:00

Podsumowanie działalności lokalu w Bytomiu, w tym pierwszej w nowej formule odsłony Festiwalu Organizacji Pozarządowych, a także przybliżenie warsztatów i szkoleń dla osób działających w trzecim sektorze - to tylko część tematów Forum NGO Bytom, które odbyło się w poniedziałek, 5 grudnia w lokalu przy pl. Sobieskiego.

W spotkaniu brał udział wiceprezydent Adam Fras, przedstawiciele Bytomskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego (BRDPP) oraz przedstawicielki i przedstawiciele bytomskich organizacji pozarządowych.

Społecznicy z Bytomia spotkali się na Forum NGO

Oprócz podsumowania kolejnego roku działalności lokalu, społecznicy omówili też nowe zasady aplikowania w konkursach miejskich. Od nowego roku wnioski będą przyjmowane tylko i wyłącznie w formie elektronicznej. Generator wniosków oraz zasady aplikowania z jego użyciem przybliżyła Beata Michel, kierowniczka Biura Organizacji Pozarządowych.

Sporo miejsca poświęcono też dyskusji dotyczącej warsztatów, szkoleń oraz finansowania działań w ramach Pakietów Rozwojowych Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społeczne, które przedstawiła Anna Miczka-Klosa.

spotkanie ngo

Komentarze (1)    dodaj »

  • zbołedźnig

    towarzystwo wzajemnej adoracji, służące wyciąganiu kasy z budżetu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również