Wiadomości z Bytomia

Ruszyły zapisy na półkolonie zimowe na Skarpie

  • Dodano: 2022-11-30 06:45, aktualizacja: 2022-11-29 17:24

Ferie zimowe w województwie śląskim rozpoczną się za półtora miesiąca - 16 stycznia 2023 roku. Dlatego Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych SKARPA BYTOM już teraz przedstawiło ofertę półkolonii dla dzieci w wieku 7-13 lat.

Oprócz głównej atrakcji - zajęć na ściance wspinaczkowej - w programie znalazły się dogoterapia, warsztaty kulinarne, mobilne planetarium i wiele, wiele więcej. W ramach zimowych półkolonii, SKARPA BYTOM zapewnia podopiecznym 10 godzin dziennie zajęć sportowych, kulturalnych i ogólnorozwojowych w dwóch 15-osobowych grupach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów wspinaczki oraz wychowawców.

Głównym punktem programu jest wspinaczka w największym centrum wspinaczkowym w Polsce. Obiekt dysponuje strefami przeznaczonymi dla dzieci w różnym wieku: Gryfnym Wspinaniem - wydzieloną strefą dla najmłodszych, dziecięcą boulderownią oraz dużą ścianą wspinaczkową.

Nie tylko wspinaczka

Wspinaczka to tylko jedna z wielu atrakcji w programie najbliższej edycji Półkolonii na Skarpie. W harmonogramie zajęć przewidziana jest m.in dogoterapia, czyli zajęcia z psem, które kształtują i rozwijają umiejętności okazywania emocji i uczuć. Dzieci nauczą się także respektowania potrzeb zwierząt oraz poznają zasady bezpiecznego zachowywania się w obecności psów. W ramach zajęć edukacyjnych do SKARPY BYTOM przyjedzie też mobilne planetarium.

W programie znajdzie się również chwila na odpoczynek. Organizatorzy przewidzieli kino z popcornem, jogę dla dzieci, zajęcia plastyczne oraz pożegnalne ognisko z kiełbasą. Liczba miejsc ograniczona

Cena 850 zł zawiera pełne wyżywienie i zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-17:30. Rodzeństwo oraz uczestnicy letnich Półkolonii na Skarpie mogą liczyć na 10 proc. rabat. Zapisy odbywają się telefonicznie od poniedziałku do piątku pod numerem: 601 141 111, a liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje dostępne są w wydarzeniu w serwisie Facebook.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również