Wiadomości z Bytomia

Q&A z prezydentem. Pytania i odpowiedzi ważne dla Łagiewnik

  • Dodano: 2022-03-30 06:30, aktualizacja: 2022-03-29 19:10

Za nami kolejne spotkanie online prezydenta Mariusza Wołosza z mieszkańcami Bytomia w formule Q&A.

Na zaproszenie prezydenta odpowiedziało 28 marca ponad 5 tysięcy internautów, którzy oglądali transmisję w sieci oraz zadawali pytania dotyczące Łagiewnik.

O co pytali mieszkańcy Łagiewnik?

Podczas spotkania prezydent odpowiedział na około 70 pytań dotyczących głównie remontów dróg, modernizacji chodników, inwestycji w placówkach edukacyjnych. Bytomianie pytali również o zmiany, które pomogą rozładować korki na ulicy Łagiewnickiej, wymianę reszty oświetlenia w parku Amendy, rewitalizację parku łagiewnickiego oraz planów dotyczących terenu przy ul. Krzyżowej. Nie zabrakło także pytań o operację usuwania i utylizacji odpadów porzuconych przy ul. Szyby Rycerskie, bazę przedszkolną w Łagiewnikach, remont basenu w Szkole Podstawowej nr 28, podłączenie ogrzewania PEC do ulicy Cyryla i Metodego 23 oraz powstanie wybiegu dla psów.

Spotkanie oraz zadane w komentarzach pytania i odpowiedzi można prześledzić na fanpage’u prezydenta - Facebook Mariusz Wołosz.

Czas na Bobrek

Kolejne spotkanie online zaplanowane jest na poniedziałek, 11 kwietnia o godz. 17:00. Pytania dotyczące spraw związanych z Bobrkiem będzie można zadawać do 5 kwietnia w komentarzach pod postem z zaproszeniem na spotkanie, który zostanie opublikowany na fanpage’u prezydenta.

Q&A z prezydentem. Pytania i odpowiedzi ważne dla Łagiewnik / fot. UM Bytom

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również