Wiadomości z Bytomia

Pożyczki online za darmo

  • Dodano: 2018-06-06 07:15, aktualizacja: 2018-06-06 08:19

Szybka pożyczka online za darmo to możliwość otrzymania nawet 1500 złotych z rzeczywistym oprocentowaniem (RRSO pożyczki) wynoszącym 0%. Propozycja darmowej pożyczki skierowana jest do nowych klientów, którzy skorzystają z pierwszej pożyczki przez internet i spłacą pożyczone środki finansowe w terminie wynoszącym 30 dni. Darmowe pożyczki online cieszą się ogromną popularnością, ponieważ pozwalają sięgnąć po nieoprocentowaną gotówkę dostępną nawet w ciągu 15 minut pod warunkiem pozytywnej weryfikacji wniosku pożyczkowego.

Pożyczka online za darmo – na czym to polega?

Pożyczki online za darmo to okazja do pożyczenia pieniędzy bez żadnych odsetek, oprocentowania czy innych kosztów wiążących się każdorazowo z zaciągnięciem pożyczki gotówkowej. Darmowa pożyczka oznacza, że zwracamy dokładnie taką samą kwotę jaką pożyczyliśmy. Firma pożyczkowa nie pobiera żadnego wynagrodzenia z tytułu przekazania nam gotówki. Środki finansowe otrzymujemy szybko, na dowolny cel i przy spełnieniu jedynie minimum formalności. Instytucje udzielające pożyczki online za 0 złotych chcą w ten sposób zachęcić jak największą ilość klientów do przetestowania swoich usług i pokazania jakie zalety niesie pożyczanie przez internet. Nieoprocentowana gotówka wypłacana jest bezpośrednio na konto po wypełnieniu prostego wniosku pożyczkowego oraz uzyskania jego pozytywnej weryfikacji. 

Pożyczki online za darmo dla każdego?

Darmowa pożyczka online dotyczy klientów, którzy skorzystają po raz pierwszy z usługi szybkiej pożyczki przez internet w instytucji pozabankowej. Promocyjna pożyczka za darmo skierowana jest do nowych pożyczkobiorców, którzy nie zaciągali jeszcze pożyczki online w danej firmie pożyczkowej. Warunkiem umożliwiającym otrzymanie pożyczki online za darmo jest jej terminowa spłata. Jeżeli klient spóźni się ze spłatą pożyczonej gotówki płaci prowizję, a czasem nawet odsetki. Opóźnienie w spłacie darmowej pożyczki wiąże się każdorazowo z koniecznością poniesienia kosztu pożyczki – promocja dotyczy jedynie osób, które rzetelnie wywiążą się ze spłaty zaciągniętego zobowiązania finansowego. Pieniądze przekazane w ramach pożyczki za darmo mogą znaleźć się na koncie klienta nawet w ciągu 15 minut. Wystarczy tylko, że pożyczkobiorca posiada rachunek osobisty w banku wskazanym przez instytucję pożyczkową.

Jakie są zalety darmowych pożyczek online?

Największą zaletą pozabankowych pożyczek online jest szybki proces wnioskowania o pożyczkę, który obywa się w całości przez internet. Procedura ubiegania się o darmową pożyczkę jest uproszczona co odróżnia ją od skomplikowanych formalności związanych z otrzymaniem kredytu gotówkowego w banku. Instytucje pożyczkowe są na tyle elastyczne, że udzielając szybkich pożyczek nie wymagając zaświadczeń o dochodach, co oznacza, że nawet osoby z niskim scoringiem BIK mają szansę na otrzymanie finansowania. Klienci z gorszą historią kredytową szukają często produktu jakimi są pożyczki dla zadłużonych oferowanego przez rynek pozabankowy. Większość prywatnych firm pożyczkowych udziela wsparcia gotówkowego na oświadczenie o posiadaniu dochodu w wysokości niezbędnej do spłaty zaciągniętej chwilówki. W związku z tym żeby otrzymać darmową pożyczkę online wystarczy dowód osobisty oraz telefon komórkowy. Coraz więcej instytucji udzielających chwilówek przez internet weryfikuje swoich klientów w bazach dłużników. Najpopularniejsze z nich to BIK, KRD czy BIG. Posiadanie aktualnego zadłużenia nie wyklucza z możliwości ubiegania się o kolejną pożyczkę, jednak musi być ono regulowane terminowo. Brak terminowej spłaty uprzednio zaciąganych pożyczek na raty lub kredytów konsumenckich może utrudnić lub nawet uniemożliwić otrzymanie finansowania w instytucji pozabankowej.
Dlaczego oferowana jest darmowa pożyczka online?

Darmowa pożyczka online pozwala firmom pożyczkowym skutecznie przyciągnąć nowych klientów szukających niewielkiego wsparcia gotówkowego przez internet. Relatywnie niewielka kwota pierwszej pożyczki udzielanej za darmo – ograniczona zazwyczaj do wysokości 1500 złotych – z jednej strony pozwala pożyczkobiorcy zaspokoić bieżące potrzeby, a z drugiej poznać w praktyce mechanizmy i zasady działania pożyczek online. Celem, który przyświecam instytucjom udzielającym bezpłatnych pożyczek jest właśnie obeznanie klientów z prostotą i wygodą zaciągania pożyczek od ręki. Łatwo dostępna i natychmiastowa gotówka może okazać się pomocna w każdej nieprzewidzianej sytuacji, kiedy potrzebujemy pilnego zastrzyku środków finansowych i chcemy z niego skorzystać na już. Sektor pozabankowy dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań wypłaca pieniądze błyskawicznie, a jednocześnie premiuje stałych klientów regularnie korzystających z oferowanych pożyczek online wysokimi kwotami jednorazowo udzielanych chwilówek. Maksymalna kwota pożyczki przez internet na dowód może wynieść nawet 4000 złotych. Tak wysoki limit jest możliwy do uzyskania po zaciągnięciu i terminowym spłaceniu co najmniej kilku szybkich pożyczek u danego pożyczkodawcy. Więcej informacji na ten temat znajdziemy w artykule Darmowe pożyczki bez oprocentowania.

Komentarze (3)    dodaj »

  • kaprysik

    ja na swoj garnitur pozyczalem rok tmeu od nich i nie bylo odsetek zadnych do tej pierwszej pozyczki, weic spoko,z alezy ile chcesz pozyczyc tez

  • fiolek

    ja daje takk 500zl od pary, mysle ze to OK, kwota, no jakos chrzestni to z tysiaka, albo i wiecej, zaleznie tez czy w duzym miescie czy nie, mozesz zerknac na vivus.pl, kiedys bralem u nich pozyczke i pierwsza jest ebz dodatkowych kosztow, wiec spoko opcja

  • redoolud

    ja wlasnie chce pozyczyc kase na wesele, na prezent ile sie teraz daje?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również