Wiadomości z Bytomia

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Bytomiu otwarta od 18 maja

  • Dodano: 2020-05-15 07:15, aktualizacja: 2020-05-15 07:37

Ważna informacja dla rodziców dzieci korzystających ze wsparcia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Od poniedziałku, 18 maja placówka wznawia działalność stacjonarną w nowej siedzibie przy pl. Klasztornym 2.

Rozpoczęcie działalności pod nowym adresem planowaliśmy na wrzesień, jednak zdecydowaliśmy na przeprowadzkę już teraz - mówi Wojciech Żywczok, dyrektor Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Bytomiu.

W ramach spotkań stacjonarnych w siedzibie placówki odbywać się będą posiedzenia zespołu orzekającego,badania i konsultacje niezbędne do wydania orzeczeń i opinii ważnych dla dalszej edukacji dzieci i młodzieży, a także poradnictwo i konsultacje mające charakter interwencji kryzysowej.

Przyjęliśmy procedury, które pozwolą nam przyjmować klientów zgodnie z obowiązującym wymogami bezpieczeństwa. W sprawie umówienia nowych terminów wizyt, nasi pracownicy będą kontaktować się rodzicami dzieci, które czekają na diagnozę specjalistów i wydanie potrzebnych opinii i orzeczeń - mówi Wojciech Żywczok.

Pozostałe formy wsparcia odbywać się będą w sposób zdalny. Sposób udzielenia pomocy trzeba wcześniej ustalić telefonicznie dzwoniąc pod nr tel.: 32 281 94 05. Poradnia będzie czynna od 7.00 do 15.00.

Następna informacja

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.