Wiadomości z Bytomia

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Bytomiu otwarta od 18 maja

  • Dodano: 2020-05-15 07:15, aktualizacja: 2020-05-15 07:37

Ważna informacja dla rodziców dzieci korzystających ze wsparcia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Od poniedziałku, 18 maja placówka wznawia działalność stacjonarną w nowej siedzibie przy pl. Klasztornym 2.

Rozpoczęcie działalności pod nowym adresem planowaliśmy na wrzesień, jednak zdecydowaliśmy na przeprowadzkę już teraz - mówi Wojciech Żywczok, dyrektor Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Bytomiu.

W ramach spotkań stacjonarnych w siedzibie placówki odbywać się będą posiedzenia zespołu orzekającego,badania i konsultacje niezbędne do wydania orzeczeń i opinii ważnych dla dalszej edukacji dzieci i młodzieży, a także poradnictwo i konsultacje mające charakter interwencji kryzysowej.

Przyjęliśmy procedury, które pozwolą nam przyjmować klientów zgodnie z obowiązującym wymogami bezpieczeństwa. W sprawie umówienia nowych terminów wizyt, nasi pracownicy będą kontaktować się rodzicami dzieci, które czekają na diagnozę specjalistów i wydanie potrzebnych opinii i orzeczeń - mówi Wojciech Żywczok.

Pozostałe formy wsparcia odbywać się będą w sposób zdalny. Sposób udzielenia pomocy trzeba wcześniej ustalić telefonicznie dzwoniąc pod nr tel.: 32 281 94 05. Poradnia będzie czynna od 7.00 do 15.00.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również