Wiadomości z Bytomia

Polish Youth Hoop Heroes już za nami

• Dodano: 2018-04-23 09:15

Osiem najlepszych zespołów koszykarskich w Polsce w kategorii do lat 15 przez cztery dni walczyło w Bytomiu o tytuł najlepszej drużyny.

Decydującym o zwycięstwie dniem była niedziela, podczas której w bytomskiej Hali na Skarpie rozegrano mecze finałowe. Pierwsze miejsce i tytuł najlepszej drużyny wywalczył zespól MKS Ochota Warszawa. Drugie miejsce zdobyła drużyna Basket Team Opalenica. Miejsce na podium wywalczył również UKS MOSM Bytom.

Pierwsze miejsce poza podium przypadło TKM Włocławek, piąte miejsce drużynie UKS 7 Trefl Sopot, szóste MKKS Rybnik, siódme Wilki Morskie Szczecin, natomiast ósme miejsce zdobyła drużyna MKS Radom/Grójec.

Puchary, medale, statuetki i nagrody zwycięskim drużynom wręczali Damian Bartyla - prezydent Bytomia, Robert Ky - dyrektor OSIRu oraz Andrzej Bartosz -Trener Kadry Narodowej U15.