Wiadomości z Bytomia

Policyjny dozór za groźby i posiadanie narkotyków

  • Dodano: 2018-12-05 09:00

Policjanci z Szombierek zatrzymali 31-latka. Mężczyzna groził swojej konkubinie. Ponadto w piwnicy przy ul. Zabrzańskiej trzymał narkotyki. Sprawca usłyszał już zarzuty. Prokurator objął go policyjnym dozorem oraz nakazał opuszczenia mieszkania. Grozi mu teraz do 3 lat za kratkami.

Wczoraj wieczorem policjanci z komisariatu w Szombierkach otrzymali zgłoszenie, od 30-latki, że jej były konkubent nie chce opuścić mieszkania. Po przybyciu na miejsce patrolu, mężczyzna wyszedł z mieszkania. Ponowne zgłoszenie policjanci przyjęli nad ranem jak mężczyzna powrócił do mieszkania. 31-letni sprawca zamknął się w mieszkaniu z konkubiną i groził jej pozbawieniem życia.

Policjanci siłą weszli do mieszkania i zatrzymali mężczyznę. Kryminalni w trakcie przeszukania znaleźli narkotyki, które mężczyzna trzymał w piwnicy. Była to amfetamina, z której można przygotować 90 porcji dilerskich. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Sprawca usłyszał już zarzuty. Prokurator objął go policyjnym dozorem oraz nakazał opuszczenia mieszkania. Grozi mu teraz do 3 lat więzienia.


Źródło: KMP Bytom

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.