Wiadomości z Bytomia

Podziękowania dla klas mundurowych

  • Dodano: 2022-12-22 15:45

W listopadzie w bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark odbyły się przedstawienia teatralne dla dzieci pod tytułem „Znakopolis”. Było to wspólne przedsięwzięcie policjantów z bytomskiej komendy, szkoły i teatru w ramach prowadzonej profilaktyki dla najmłodszych.

Na scenie wystąpili uczniowie z klas policyjnych bytomskiej szkoły przy ulicy Webera, którym w środę podziękował Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu.

W środę 21 grudnia z rąk Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu młodszego inspektora Damiana Radziejowskiego uczniowie klas policyjnych z Zespołu Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących przy ulicy Webera otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Podziękowania dla uczniów klas mundurowych za przedstawienie "Znakopolis"

Komendant podziękował nastolatkom za pomoc i wsparcie przy realizacji policyjnych inicjatyw z zakresu bezpieczeństwa. W listopadzie młodzież występowała w przedstawieniach, w związku z działaniami „Bezpieczna droga do szkoły”. Uczniowie wcieli się w aktorów i zagrali sztukę pod tytułem „Znakopolis”.

W ciągu dwóch dni młodzież wystawiła aż sześć przedstawień dla uczniów klas pierwszych bytomskich szkół podstawowych. Założeniem wystawianej sztuki było przekazanie najmłodszym w sposób zabawny reguł zachowania podczas drogi do szkoły i powrotu do domu. Pomysł na nietypową formę profilaktyki okazał się trafny, maluchom bardzo podobała się wystawiana sztuka i za każdym razem artyści nagradzani byli gromkimi brawami.

Jeszcze raz uczniowie zostali nagrodzeni, tym razem w Komendzie Miejskiej Policji w Bytomiu otrzymali z rąk Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji dyplomy. Młodszy inspektor Damian Radziejowski podziękował również za pomoc przy realizacji przedstawienia i wsparcie Pani Katarzynie Belka oraz Pani Dyrektor Zespołu Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących Dagmarze Jarosz-Lewandowskiej.

podziękowania dla uczniów za znakopolis

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również