Wiadomości z Bytomia

Pijani kierowcy w policyjnych rękach

  • Dodano: 2018-03-13 07:45, aktualizacja: 2018-03-13 07:22

W ręce bytomskiej drogówki wpadło w wczoraj 3 pijanych kierowców. Amatorzy jazdy na "podwójnym gazie" mieli od 1 do 2,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz grozi im utrata prawa jazdy i do 2 lat więzienia. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Bytomscy policjanci z drogówki wczoraj zatrzymali trzech mężczyzn, którzy prowadzili samochody po pijanemu. Pierwszy to 27-letni bytomianin, który jechał daewoo. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych na ulicy Piekarskiej. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Drugim amatorem jazdy „na podwójnym gazie” okazał się 55-latek. Mieszkaniec Bytomia został zatrzymany do kontroli przez drogówkę na ulicy Rydza-Śmigłego.

Kierujący seatem miał prawie jeden promil alkoholu w organizmie. Ostatnim pijanym kierowcom wczoraj był 46-latek z Radzionkowa. Mężczyzna jadąc volkswagenem ulicą Strzelców Bytomskich miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz kierowcy odpowiedzą przed sądem. Grozi im utrata prawa jazdy i do 2 lat więzienia.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Ania Hahn

    oj tam oj tam !!! przecież oni nie wiedzieli, ze mają alkohol we krwi. Sąd Najwyższy dał precendens dla pijaków !!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.