Wiadomości z Bytomia

Ojciec i syn - policjanci w czasie wolnym zatrzymali wandala

  • Dodano: 2020-08-17 08:00, aktualizacja: 2020-08-17 08:05

Nie ma tygodnia, by w mediach nie znalazły się informacje o interweniujących poza służbą stróżach prawa. Policjanci w swoim czasie wolnym zatrzymują sprawców przestępstw, wykroczeń czy poszukiwanych. Wczoraj we właściwym miejscu i czasie znaleźli się kadrowiec bytomskiej komendy oraz jego syn – również policjant, którzy nie dopuścili do zniszczenia zaparkowanego opla.

Mundurowi nigdy nie tracą czujności, a na pewne sytuacje i zachowania patrzą "zawodowym" okiem. W czwartek we wczesnych godzinach rannych asp. sztab. Arthur Geli wraz ze swoim synem Piotrem jechali na służbę, którą na co dzień pełnią w Komendzie Miejskiej Policji w Bytomiu. Podczas wizyty na stacji paliw przy ul. Strzelców Bytomskich zauważyli mężczyznę, który wyciągnął z plecaka śrubokręt i ruszył w kierunku zaparkowanych pojazdów. Mężczyzna podszedł do osobowego opla i śrubokrętem próbował zniszczyć opony. 

Reakcja policjantów była natychmiastowa. Podbiegli do wandala i ujęli go. Podczas przeszukania stróże prawa ujawnili przy sprawcy woreczek z narkotykami. Po chwili na miejsce przyjechali mundurowi z II komisariatu. Okazało się, że 42-letni mieszkaniec Bytomia jest osobą poszukiwaną przez sąd celem doprowadzenia do aresztu śledczego. Mężczyzna został zatrzymany. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty.

To kolejny przypadek, który świadczy o tym, że policjant służy społeczeństwu przez 24 godziny na dobę.


Źródło: KMP Bytom

Komentarze (1)    dodaj »

  • Darek

    Ale debile mieszkają w Bytomiu, być poszukiwanym i robić takie cos

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.