Wiadomości z Bytomia

Od 17 do 18 lutego zamknięty przejazd pod wiaduktem nad ul. Dąbrowa Miejska

  • Dodano: 2024-02-16 11:30

Kolejne prace związane z przebudową wiaduktu kolejowego nad ul. Dąbrowa Miejska będą przyczyną zamknięcia przejazdu pod wiaduktem od 17 do 18 lutego /sobota i niedziela/. Dla kierowców korzystających z ul. Dąbrowa Miejska zostaną wprowadzone objazdy do Centrum i Stolarzowic.

Na czas zamknięcia wiaduktu drogowcy przygotowali objazdy

Przebudowa wiaduktu nad ul. Dąbrowa Miejska jest realizowana w ramach przebudowy linii kolejowej nr 131, tzw. Magistrali Węglowej na odcinku Chorzów Batory - Bytom - Nakło Śląskie.

W związku z kolejnymi zaplanowanymi pracami przy wiadukcie dla kierowców korzystających z ul. Dąbrowa Miejska zostaną wprowadzone dwie trasy objazdu do Centrum oraz do Stolarzowic:

  • objazd do Stolarzowic będzie prowadzony ulicami: Celną - al. Jana Nowaka - Jeziorańskiego - Frenzla aż do Placu Szpitalnego;
  • objazd do Centrum będzie prowadzony ulicami: Suchogórską - Rokitnicką - Stolarzowicką do Placu Szpitalnego.

Uwaga! W celu zapewnienia dojazdu do Specjalnej Strefy Ekonomicznej zlokalizowanej przy ul. Hakuby tymczasowo zostaną unieważnione znaki dotyczące zakazu wjazdu pojazdów o nacisku osi większym niż 8 ton na ulicy Podleśnej oraz Dąbrowie Miejskiej.

Apelujemy do kierowców i pieszych o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zmian w organizacji ruchu. O wszelkich zmianach w organizacji ruchu będziemy informować za pośrednictwem strony www.bytom.pl oraz mediów społecznościowych.

Od 17 do 18 lutego zamknięty przejazd pod wiaduktem nad ul. Dąbrowa Miejska / fot. UM Bytom

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również