Wiadomości z Bytomia

Narodowy Dzień Sportu

  • Dodano: 2019-09-06 08:45, aktualizacja: 2019-09-06 09:06

Fundacja Zwalcz Nudę zaprasza mieszkańców Bytomia do udziału w wydarzeniach w ramach Narodowego Dnia Sportu! 14 września bytomskie placówki sportowe otworzą swoje drzwi i zaproszą do udziału w różnorodnych treningach.

Wydarzenia w ramach NDS są bezpłatne

Narodowy Dzień Sportu to wielkie święto wszystkich osób aktywnych fizycznie oraz doskonały pretekst do rozpoczęcia nowego, sportowego życia przez tzw. kanapowców. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia setki placówek sportowych w całym kraju otworzą swoje drzwi i zaproszą do skorzystania z bezpłatnych zajęć sportowych. Oferta skierowana jest do wszystkich grup wiekowych. 

W tym dniu wszyscy będą mogli bezpłatnie spróbować swoich sił w dyscyplinach do tej pory im obcych. Wiele treningów i szkoleń poprowadzą znani i utytułowani sportowcy – mistrzowie i olimpijczycy. Wydarzenia sportowe odbędą się również w Bytomiu, który jest jednym z 16 miast partnerskich projektu.

Oto kilka propozycji dla mieszkańców Bytomia:

Szkoła Podstawowa nr 47 w Bytomiu zorganizuje turniej piłki siatkowej i nauczy Was podstaw tej popularnej gry. KH Polonia Bytom sezon na hokeja na lodzie otwiera już we wrześniu! Podczas tych zajęć instruktorzy wprowadzą Was w świat tej dyscypliny, wzbogacając swoje zajęcia m.in. o prezentację strojów zawodników. Z kolei stowarzyszenie S4S Squash For Silesia organizuje HEAD S4S Silesia Cup vol 25, w ramach którego odbędą się charytatywne zawody. Uczestnicy będą mieli możliwość nie tylko miło spędzić czas, lecz także pomóc wybranej przez nich fundacji. Przyjemne z pożytecznym - czego chcieć więcej! Na zakończenie tego dnia pełnego wrażeń Bytomski Klub Sportowy Karate Shinkyokushin przygotował zajęcia z samoobrony dla kobiet.

Zapraszamy do wspólnej aktywności sportowej – 14 września żaden mieszkaniec Bytomia nie siedzi w domu! 

Narodowy Dzień Sportu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również