Wiadomości z Bytomia

MGB Bieg Charytatywny: pomóż schronisku dla zwierząt w Bytomiu

  • Dodano: 2024-06-13 13:30

W niedzielę, 16 czerwca odbędzie się 1. MGB Bieg Charytatywny. Uczestnicy wezmą udział w 12-godzinnej sztafecie w Parku Tiele-Wincklerów, a zebrane podczas wydarzenia środki zostaną przekazane Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu.

Świętuj urodziny Bytomia i weź udział w biegu charytatywnym!

To kolejne wydarzenie, które organizowane jest w ramach jubileuszu 770-lecia Bytomia i nie trzeba być wytrawnym biegaczem, aby wziąć w nim udział. Organizator – Miechowicka Grupa Biegowa informuje, że można przebiec kilometr i przy okazji wesprzeć zbiórkę na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu.

Trasa biegu

Trasa będzie biegła parkowymi ścieżkami w pobliżu Pałacu Tiele-Wincklerów na pętli 1 km. Jak zapisać się na Bieg Charytatywny? Przez platformę DO:ST:AR:TU (link - BIEG – trzeba wybrać godzinę startu i zadeklarować bieg przez jedną godzinę (po jej upłynięciu można biegać dalej). Opłata – minimum 25 zł na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu. Biegacze, którzy zapiszą się elektronicznie, mają zapewnioną pyszną, ciepłą zupę. W Biurze Zawodów w dniu biegu opłata zostanie wniesiona jako datek do puszki (zbiórka publiczna).

MGB Bieg Charytatywny: pomóż schronisku dla zwierząt w Bytomiu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również