Wiadomości z Bytomia

Marcin Domagała nowym trenerem Polonii Bytom

  • Dodano: 2018-07-11 07:45, aktualizacja: 2018-07-10 14:26

Były szkoleniowiec GKS-u Gwarek Ornontowice – 42-letni Marcin Domagała został nowym trenerem Polonii Bytom, którą poprowadzi w sezonie 2018/2019.

Bytomski klub zawarł roczną umowę z trenerem Domagałą, który tym samym zastąpił na tym stanowisku dotychczasowego szkoleniowca Niebiesko – Czerwonych Jacka Trzeciaka.

Już od dzisiaj rozpoczynamy współpracę z trenerem Domagałą i liczymy, że będzie ona owocna. Przed nami kolejny sezon, w którym czeka nas spore wyzwanie w postaci walki o awans do wyższej ligi. Liczymy na to, że wraz z nowym szkoleniowcem osiągniemy cel i za rok o tej porze będziemy przygotowywać się do startu rozgrywek III ligi – mówi Krzysztof Bochnia, prezes BS Polonia Bytom Sp. z o.o.

W przeszłości trener Domagała pracował w Piaście Gliwice, gdzie prowadził drużyny juniorów, między innymi: zespół w Centralnej Lidze Juniorów, zaś w sezonie 2014/15 zespół rezerw Piasta, który toczył boje z naszą drużyną w rozgrywkach III ligi śląskiej. Z kolei w końcu 2016 roku Marcin Domagała został asystentem pierwszego trenera Piasta Gliwice Dariusza Wdowczyka.


Źródło: UM Bytom

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.