Wiadomości z Bytomia

Letnie kino w Bytomiu - 8 tygodni filmowych wrażeń!

  • Dodano: 2024-07-05 10:00

W piątek, 12 lipca fani dobrej muzyki i porządnego kina spotkają się przy amfiteatrze w Parku Miejskim na wydarzeniu rozpoczynającym wakacyjny cykl seansów. O godz. 20 odbędzie się koncert muzyki filmowej w wykonaniu Kwintetu Śląskich Kameralistów z udziałem Macieja Zakościelnego, a o godz. 21:30 rozpocznie się projekcja francuskiej komedii „Winny czy niewinny”. Bilet kosztuje 5 zł. Do końca wakacji plenerowych seansów będzie jeszcze siedem w różnych częściach naszego miasta.

Filmy na każdy piątek

Filmy wyświetlane będą od 12 lipca w każdy wakacyjny piątek o godz. 21:30. BCKino plenerowe zawita do Centrum, Miechowic, Suchej Góry i Szombierek. Bilety kosztują 5 zł. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych miejsce seansu może się zmienić lub projekcja może być odwołane.

  • 19 lipca przy Pałacu w Miechowicach o godz. 21:30 rozpocznie się projekcja filmu „La la land”. To musical nagrodzony 6 Oscarami i okrzyknięty najpiękniejszym filmem dekady. W rolach głównych Emma Stone i Ryan Gosling.
  • 26 lipca przy Bytomskim Centrum Kultury miłośnicy kina zobaczą komedię kryminalną „Nice guys, Równi goście”, w której wystąpią m.in. Ryan Gosling i Russell Crowe. 
  • 2 sierpnia przy OSP Sucha Góra przy ul. 9 Maja 21a odbędzie się seans komediodramatu „Na rauszu”. To film, w którym znakomitą rolę zagrał duński aktor Mads Mikkelsen.
  • 9 sierpnia przy Pałacu w Miechowicach wyświetlana będzie francuska komedia „Będzie lepiej”. To film twórców przebojowych francuskich „Nietykalnych”.
  • 16 sierpnia przy Bytomskim Centrum Kultury widzowie zobaczą amerykańską komedię romantyczną „Miłość bez ostrzeżenia”.
  • 23 sierpnia przy amifiteatrze w Parku Miejskim wyświetalny będzie film niemy „Młody Sherlock Holmes” z muzyką na żywo w wykonaniu Orkiestry Ludwika Sarskiego. Głównym aktorem komedii jest Buster Keaton.
  • 30 sierpnia na zakończenie wakacji przy Hali na Skarpie odbędzie się seans amerykańskiej komedii „Dream Scenario” z Nicolasem Cagem.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również