Wiadomości z Bytomia

Koszykarze Polonii Bytom w świetnej formie: kolejne zwycięstwo na koncie

• Dodano: 2024-10-07 10:15

Podopieczni Mariusza Bacika koszykarze Polonii Bytom pokonali w sobotę 5 października w Hali na Skarpie zespół Zagłębia Sosnowiec 107:67. To drugie zwycięstwo naszych koszykarzy w rozgrywkach II ligi. Po dwóch spotkaniach bytomianie są wiceliderem tabeli.

Mecz pod kontrolą

Sobotni mecz od początku układał się po myśli koszykarzy z Bytomia, którzy byli lepsi od rywali w każdej kwarcie meczu. Po dwóch kwartach bytomianie prowadzili 57 do 35, a z każdą kolejną minutą meczu powiększali przewagę nad zespołem z Sosnowca, ostatecznie wygrywając 107:67.

Kolejny krok do przodu

Kolejnym rywalem Polonii Bytom będzie na wyjeździe drużyna Cracovii Kraków. Mecz zostanie rozegrany 10 października o 20:00 w Krakowie.

Koszykarze Polonii Bytom w świetnej formie: kolejne zwycięstwo na koncie /fot. UM Bytom