Wiadomości z Bytomia

Już 18 grudnia „Choinki pod choinkę” RMF FM zawitają do Bytomia

  • Dodano: 2022-12-07 06:45, aktualizacja: 2022-12-06 18:08

18 grudnia RMF FM rozdawać będzie choinki mieszkańcom Bytomia. Świąteczny konwój rozgłośni pojawi się na Rynku już o godzinie 9:00. Wśród atrakcji, oprócz drzewek, będą też m.in. konkursy oraz animacje dla najmłodszych.

„Choinki pod choinkę” to organizowana od 2000 roku akcja charytatywna radia RMF FM - rozgłośnia tej zimy odwiedza 14 miast rozdając tysiące pachnących, zielonych drzewek. W każdym mieście na słuchaczy rozgłośni czają też inne atrakcje: m.in. konkursy na mobilnej scenie oraz animacje dla dzieci. RMF FM rozdawać będzie też upominki, gadżety radia, częstować świątecznymi piernikami.

Już 18 grudnia „Choinki pod choinkę” RMF FM zawitają do Bytomia

Z bożonarodzeniowego miasteczka RMF FM nadawać na żywo będą reporterzy stacji, a ich relacji słuchać będzie można na bieżąco na antenie rozgłośni. Rozmawiać będą z uczestnikami o atmosferze na miejscu, o oczekiwaniu na Święta czy bożonarodzeniowych spotkaniach.

Do Bytomia „Choinki pod choinkę” RMF FM zawitają w niedzielę, 18 grudnia. Impreza rozpocznie się na Rynku o godz. 9:00 i trwać będzie około 1,5 godziny.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również