Wiadomości z Bytomia

Jesienny kiermasz książek

  • Dodano: 2021-09-23 07:30, aktualizacja: 2021-09-23 07:34

Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu organizuje już kolejną edycję Jesiennego Kiermaszu Książek.

Jesienny kiermasz będzie okazją do odświeżania i uzupełnienia domowych biblioteczek o nowe pozycje. Zapraszamy do książkowej wymiany i udziału w wydarzeniu przygotowanym dla mieszkańców Bytomia i okolic całkowicie za darmo. Warto podkreślić, że Jesienny Kiermasz Książek dotyczy wyłącznie filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu.

Przyjdź i wymień się książką

"Jesienny Kiermasz Książek" jest imprezą cykliczną. Idea projektu polega na wymianie przeczytanych książek z domowych bibliotek pomiędzy uczestnikami kiermaszu. Książki można przynosić do biblioteki od chwili ukazania się informacji na stronie internetowej Biblioteki, aż do rozpoczęcia kiermaszu oraz podczas jego trwania. Za przyniesione książki wydawane są kupony, które w czasie kiermaszu wymienia się na wybrane przez siebie tytuły.

Kupon można wymienić na wybraną książkę, w dowolnej placówce biorącej udział w kiermaszu. Książki powinny być w dobrym stanie, wydane po 2010 roku, a wymienić można do 10 tytułów jednorazowo.

Jeśli macie pytania dotyczące kiermaszu możecie napisać na adres: promocja@bilblioteka.bytom.pl lub zatelefonować pod numer: (32) 787 06 01 do 03 wew. 119 lub (32) 787 06 01 do 03 wew. 121.

Jesienny kiermasz książek / fot. UM Bytom

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również