Wiadomości z Bytomia

Internauci pytali - prezydent odpowiadał

  • Dodano: 2021-04-16 06:30, aktualizacja: 2021-04-15 21:42

Za nami pierwsze spotkanie online prezydenta Mariusza Wołosza z mieszkańcami Bytomia w formule Q&A.

Na zaproszenie prezydenta odpowiedziało 12 kwietnia około 20 tys. internautów, którzy oglądali transmisję w sieci oraz zadawali pytania dotyczące Śródmieścia.

- Dziękuję wszystkim internautom za udział w spotkaniu oraz zaangażowanie w formułowaniu ważnych pytań. Na te, które padły w trakcie czata na żywo, staram się odpowiadać w komentarzach. Kolejne spotkanie poświęcimy sprawom Miechowic. Już dziś zapraszam do zadawania pytań, zgłaszania pomysłów i sugestii dotyczących tej dzielnicy - mówi prezydent Mariusz Wołosz.

O co pytali bytomianie?

Podczas spotkania prezydent odpowiedział na prawie 30 pytań dotyczących głownie remontów dróg i chodników, zwiększenia bezpieczeństwa  w mieście czy remontów kamienic. Bytomianie pytali także o stan realizacji projektów unijnych oraz sprawy dotyczące utrzymania porządku oraz inwestycji w zieleń i małą architekturę. Nie zabrakło też pytań dotyczących planów na przyszłość oraz zainteresowania inwestorów naszym miastem.

Spotkanie oraz zadane w komentarzach pytania i odpowiedzi można prześledzić na fanpage’u prezydenta  - https://www.facebook.com/wolosz.bytom.

Czas na Miechowice

Kolejne spotkanie online zaplanowano na poniedziałek, 26 kwietnia o 18.00. Na pytania dotyczące spraw związanych z Miechowicami prezydent czeka do 25 kwietnia. Można je zadawać w komentarzach pod postem z zaproszeniem na spotkanie dotyczące Miechowic.

Terminarz spotkań online

  • 26 kwietnia, godz. 18.00 - Miechowice (pytania można zadawać do 25 kwietnia),
  • 10 maja, godz. 18.00 - Stroszek i os. Ziętka (pytania można zadawać do 9 maja),
  • 24 maja, godz. 18.00 - Bobrek (pytania można zadawać do 23 maja).

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.