Wiadomości z Bytomia

Internauci pytali - prezydent odpowiadał

  • Dodano: 2021-04-16 06:30, aktualizacja: 2021-04-15 21:42

Za nami pierwsze spotkanie online prezydenta Mariusza Wołosza z mieszkańcami Bytomia w formule Q&A.

Na zaproszenie prezydenta odpowiedziało 12 kwietnia około 20 tys. internautów, którzy oglądali transmisję w sieci oraz zadawali pytania dotyczące Śródmieścia.

- Dziękuję wszystkim internautom za udział w spotkaniu oraz zaangażowanie w formułowaniu ważnych pytań. Na te, które padły w trakcie czata na żywo, staram się odpowiadać w komentarzach. Kolejne spotkanie poświęcimy sprawom Miechowic. Już dziś zapraszam do zadawania pytań, zgłaszania pomysłów i sugestii dotyczących tej dzielnicy - mówi prezydent Mariusz Wołosz.

O co pytali bytomianie?

Podczas spotkania prezydent odpowiedział na prawie 30 pytań dotyczących głownie remontów dróg i chodników, zwiększenia bezpieczeństwa  w mieście czy remontów kamienic. Bytomianie pytali także o stan realizacji projektów unijnych oraz sprawy dotyczące utrzymania porządku oraz inwestycji w zieleń i małą architekturę. Nie zabrakło też pytań dotyczących planów na przyszłość oraz zainteresowania inwestorów naszym miastem.

Spotkanie oraz zadane w komentarzach pytania i odpowiedzi można prześledzić na fanpage’u prezydenta  - https://www.facebook.com/wolosz.bytom.

Czas na Miechowice

Kolejne spotkanie online zaplanowano na poniedziałek, 26 kwietnia o 18.00. Na pytania dotyczące spraw związanych z Miechowicami prezydent czeka do 25 kwietnia. Można je zadawać w komentarzach pod postem z zaproszeniem na spotkanie dotyczące Miechowic.

Terminarz spotkań online

  • 26 kwietnia, godz. 18.00 - Miechowice (pytania można zadawać do 25 kwietnia),
  • 10 maja, godz. 18.00 - Stroszek i os. Ziętka (pytania można zadawać do 9 maja),
  • 24 maja, godz. 18.00 - Bobrek (pytania można zadawać do 23 maja).

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również