Wiadomości z Bytomia

„Happy New Year” w SqArt Gallery

  • Dodano: 2024-01-15 10:45

Czwartkowym wernisażem rozpoczęła się wystawa „Happy New Year” Roberta Krężlaka. W ciekawej scenerii samej galerii podziwiać można fascynujące i emocjonujące kobiece akty, które są głównym tematem artystycznej działalności Krężlaka.

Artysta urodził się w 1975 r. w Radomsku

W 2005 r. ukończył Akademię im. Jana Długosza w Częstochowie na Wydziale artystycznym. Dyplom z projektowania graficznego uzyskał w pracowni prof. A. Desperaka. W 2009 r. ukończył studia podyplomowe Rynek sztuki i antyków w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Zajmuje się malarstwem olejnym oraz akrylowym rysunkiem i grafiką komputerową. Mieszka i tworzy we Wrocławiu.

Bardzo nowoczesne obrazy olejne Krężlaka obejrzeć można w wielu galeriach sztuki współczesnej, galeriach online oraz na aukcjach sztuki współczesnej. Jego prace wystawiane były na wielu wystawach zbiorowych w Polsce i Ukrainie. Na swoim artystycznym koncie Krężlak ma również liczne wystawy indywidualne na terenie całego kraju.

Wystawa w bytomskiej galerii przy ul. Wrocławskiej 32/34 potrwa do 8 lutego 2024 roku. Prace można zobaczyć w dolnej galerii. Wstęp na wystawę jest bezpłatny, a dzieła Krężlaka dostępne są od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również