Wiadomości z Bytomia

Gratka dla fanów wozów strażackich

  • Dodano: 2018-10-04 09:45

Przejazd ulicami miasta, wybór najstarszego i najpiękniejszego pojazdu strażackiego, pokazy wozów strażackich „Magirus” i „Iveco”. To tylko niektóre atrakcje IV Bytomskiego Zlotu Magirusów i Iveco, który już 6 października odbędzie się w naszym mieście.

Impreza, której pomysłodawcami są strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Górnikach, co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród najmłodszych bytomian. Nic dziwnego, bo nie co dzień nadarza się okazja, by zobaczyć wozy strażackie z bliska, wejść do kabiny czy obejrzeć panoramę Bytomia ze zwyżki strażackiej.

Zapraszamy wszystkich miłośników wozów strażackich już o 11.00 na bytomski Rynek. Tam rozpocznie się zbiórka wszystkich pojazdów, które o 12.00 przejadą ulicami miasta - Podgórną, Piłsudskiego, Strzelców Bytomskich, Łokietka, Suchogórską, Gombrowicza do ul. Żołnierskiej 41, na miejsce zlotu /siedziba Ochotniczej Straży Pożarnej w Bytomiu – Górnikach/.

Tam z kolei organizatorzy przygotowali festyn rodzinny /od 14.00/, konkurs na najstarszy i najładniejszy pojazd zlotu, koncert, zabawę taneczną oraz wiele innych niespodzianek.

Patronat nad imprezą objął prezydent Bytomia, Damian Bartyla.

Szczegóły na plakacie.

Gratka dla fanów wozów strażackich

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.