Wiadomości z Bytomia

[FOTO] „Dzieło Świętego Mikołaja” wspólnie z bytomskimi policjantami

  • Dodano: 2022-11-24 11:30

Bytomscy policjanci wspomogli „Dzieło Świętego Mikołaja”. Zorganizowana przez Fundację Rozbark akcja polegała na pakowaniu prezentów.

Upominki już 4 grudnia trafią do podopiecznych hospicjów, szpitali, domów dziecka, domów pomocy społecznej znajdujących się w naszym województwie.

„Dzieło Świętego Mikołaja” wspólnie z bytomskimi policjantami

We wtorek 22 listopada dzielnicowi z komisariatu przy ulicy Rostka i policjanci z bytomskiej komendy już po raz drugi wzięli udział w akcji „Dzieło Świętego Mikołaja” i przyłączyli się do wspólnego pakowania prezentów. Tę szczytną inicjatywę zorganizowała Fundacja Rozbark w Bytomiu, mieszcząca się przy parafii pod wezwaniem Świętego Jacka.

Od 6 listopada bieżącego roku wiele różnych podmiotów, instytucji, a także osób niezrzeszonych pomagało przy pakowaniu paczek ze świątecznymi podarunkami. W przygotowaniu prezentów uczestniczyli również bytomscy stróże prawa.

Wszystkie zgromadzone upominki zostały wykonane własnoręcznie przez członków i osoby wspomagające fundację. Prezenty 4 grudnia trafią do podopiecznych hospicjów, szpitali, domów dziecka i domów pomocy społecznej.

policja bytom dzieło świętego mikołaja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również