Wiadomości z Bytomia

Współpraca i dobre relacje - pod tym hasłem upłynęło Śniadanie Biznesowe w Bytomiu

  • Dodano: 2022-11-24 11:15

Już po raz kolejny Bytomska Izba Przemysłowo-Handlowa zorganizowała Śniadanie Biznesowe - spotkanie, w którym udział wzięli członkowie izby reprezentujący szereg branż oraz władze miasta na czele z prezydentem Mariuszem Wołoszem.

W ramach spotkania w Hotelu Seven, prezydent Mariusz Wołosz przedstawił przedsiębiorcom kierunki rozwoju miasta oraz przybliżył realizowane w Bytomiu inwestycje. Z kolei wiceprezydent Michał Bieda mówił o aktualnej sytuacji dotyczącej dostępności terenów inwestycyjnych w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Bytomska Izba Przemysłowo-Handlowa zorganizowała Śniadanie Biznesowe

Gościem Śniadania Biznesowego była także posłanka RP Barbara Dziuk oraz Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska Anna Łukaszewska-Trzeciakowska, która przedstawiła problematykę cen paliw, zaopatrzenia w węgiel oraz kierunków rozwoju alternatywnych źródeł energii.

W trakcie spotkania  prezydent Mariusz Wołosz i prezes BIPH Krzysztof Gajos wręczyli certyfikaty nowym członkom izby. Certyfikaty trafiły do: firmy PROBUD i Kancelarii Prawno-Rachunkowej Sterling&Honest Sp. z o.o.

Tego dnia tytułem Menagera Kultury uhonorowano Olgierda Lizonia, prezesa Bytom Square za cykliczne organizowane wernisaże i wspieranie artystów.

śniadanie biznesowe bihp

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również