Wiadomości z Bytomia

[FOTO] Derby Śląska dla bytomian

• Dodano: 2022-11-21 11:30

Zła passa bytomskich koszykarzy została przerwana. Podczas sobotniego spotkania z GKS Tychy poloniści pokonali rywala 81:71. Derby Śląska należą więc do bytomian.

Podopieczni Mariusza Bacika zmierzyli się dzisiaj z drużyną z pierwszej trójki ligowej tabeli. Wielu przesądzało wynik spotkania na niekorzyść gospodarzy. Ci jednak sprawili niespodziankę swoim kibicom.

Derby Śląska dla bytomian

Pierwsza kwarta bezdyskusyjnie należała do bytomian. W drugiej części meczu goście próbowali nadrobić stratę. Ta część należała do nich. Tylko ta. W trzeciej i czwartej kwarcie znów dominowali poloniści.

O kolejne punkty bytomianie powalczą w Starogardzie Gdańskim 27 listopada o 15.00. Oby dzisiejsze zwycięstwo było zwiastunem dobrej passy.