Wiadomości z Bytomia

Festyn Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

  • Dodano: 2023-09-25 11:45

Podczas Rodzinnego Festynu przygotowanego przez Spółdzielcze Kluby Relaks i Sezam zaprezentowane zostały wyniki dotychczasowych działań zwycięskiego projektu zeszłorocznego Budżetu Obywatelskiego „Artystyczna Przystań Młodych”.

Festyn BSM za nami

Goście festynu podziwiali występy muzyczne, pokazy taneczne oraz teatralne. Na placu zabaw przy ul. Podhalańskiej można było podziwiać prace fotograficzne, malarskie oraz szklane, które powstały w ramach projektu. Oprócz prezentacji były gry i zabawy dla najmłodszych, dmuchańce oraz pokazy, warsztaty i animacje.

Festyn był podsumowaniem dotychczasowych działań w ramach „Artystycznej Przystani młodych”. To projekt wart 477 tyś. zł., który zwyciężył w zeszłorocznym Budżecie Obywatelskim. Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży z całego Bytomia. Trwa cały rok z wyłączeniem wakacji.

Prowadzone w ramach projektu warsztaty cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Na niektóre są jeszcze miejsca. Chętni powinni zgłosić się do Klubu Relaks albo Sezam. Szczegóły dotyczące zajęć znajdują się pod linkiem: http://bsm.bytom.pl/artystyczna-przystan-mlodych/

Festyn BSM | Autor: Hubert Klimek

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również