Wiadomości z Bytomia

Ferie z Rekinkami. Ponad 100 dzieci na pływalni w Bytomiu!

  • Dodano: 2025-03-04 13:45

Ponad 100 dzieci wzięło udział w projekcie „Ferie z Rekinkami” w Bytomiu, gdzie podczas zimowej przerwy uczestniczyły w darmowych zajęciach z pływania i piłki wodnej. Projekt zrealizowany dzięki budżetowi obywatelskiemu Bytomia cieszył się dużym zainteresowaniem.

Zakończenie Ferii z Rekinkami

Zakończyły się Ferie z Rekinkami. W ramach projektu z BO Bytom podczas zimowej laby na pływalni krytej odbyły się darmowe zajęcia z pływania i podstaw piłki wodnej dla dzieci, w których udział wzięło ponad 100 najmłodszych. Zajęcia prowadziła doświadczona kadra trenerska WTS Polonia Bytom.

Zajęcia z profesjonalną kadrą trenerską

Zajęcia odbywały się na pływalni krytej w Bytomiu, a nad ich przebiegiem czuwała doświadczona kadra trenerska WTS Polonia Bytom. Dzięki projektowi, dzieci mogły rozwijać swoje umiejętności pływackie oraz zapoznać się z podstawami piłki wodnej, co okazało się ogromnym zainteresowaniem.

Nowy sprzęt i pamiątkowe koszulki

W ramach Ferii z Rekinkami zakupiono także nowoczesny sprzęt do trenowania, który pozwolił podnieść poziom zajęć. Na zakończenie projektu każdy z uczestników otrzymał pamiątkową koszulkę, a wręczały je osoby związane z piłką wodną, m.in. Przewodniczący Rady Miejskiej Michał Staniszewski oraz radny Młodzieżowej Rady Miejskiej Mikołaj Błach. Koszt całego projektu wyniósł 30 160 zł, a decyzję o jego realizacji poparło aż 351 mieszkańców Bytomia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również