Wiadomości z Bytomia

Ekspedientka okradała klienta sklepu

  • Dodano: 2018-09-20 08:15, aktualizacja: 2018-09-20 08:19

Policjanci z komisariatu w Stroszku zatrzymali ekspedientkę w sklepie spożywczym przy ul. Legnickiej. 34-latka ponad 20 razy ukradła z konta klienta pieniądze na łączną kwotę 2300 zł. Bytomianka trafiła do policyjnego aresztu. Kobieta usłyszała już zarzut. Grozi jej do 5 lat więzienia.

Wczoraj śledczy z komisariatu w Stroszku zatrzymali ekspedientkę sklepu ogólnospożywczego przy ulicy Legnickiej. Stróży prawa powiadomiła córka 63-latka, która twierdziła, że je ojciec prawdopodobnie jest okradany podczas płacenia za zakupy w jednym ze sklepów. Policjanci potwierdzili przypuszczenia kobiety. Z relacji śledczych wynika, że ekspedientka w chwili jak pokrzywdzony płacił kartą bankomatową za zakupy to 34-latka robiła wypłatę z jego karty. Takich transakcji było ponad 20 na łączną kwotę 2300 złotych. Bytomianka usłyszała już zarzut. Teraz odpowie przed prokuratorem. Grozi jej do 5 lat więzienia.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Jarzomb

    Brawo Ania ty i bodzio sie nadajecie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.