Wiadomości z Bytomia

Dariusz Łukaszewski prezesem Zarządu Polskiego Związku Tenisowego

  • Dodano: 2022-11-25 06:15, aktualizacja: 2022-11-24 18:09

Dariusz Łukaszewski, dotychczasowy wiceprezes ds. sportowych Polskiego Związku Tenisowego został dzisiaj 24 listopada wybrany na stanowisko nowego prezesa Zarządu PZT. Decyzja ma związek z rezygnacją Mirosława Skrzypczyńskiego ze stanowiska prezesa PZT.

Dariusz Łukaszewski prezesem Zarządu Polskiego Związku Tenisowego

Przypomnijmy, że Dariusz Łukaszewski od wielu lat związany jest z jednym z najlepszych w Polsce klubów tenisowych - Górnikiem Bytom, gdzie pełni funkcję dyrektora Klubu. To dzięki jego staraniom na kortach Górnika przy ul. Tarnogórskiej odbywają się najważniejsze imprezy krajowe, ale również międzynarodowe.

Tylko w tym roku na kortach Górnika odbyły się takie imprezy jak: Narodowe Mistrzostwa Polski, Orlen Open Polska ITF Juniors Grade 1, czyli Memoriał im. Jacka Widawskiego, a także inne imprezy rangi międzynarodowej z udziałem najlepszych polskich i zagranicznych tenisistów i tenisistek.

Warto również dodać, że do tej pory Dariusz Łukaszewski pełnił w Polskim Związku Tenisowym funkcję wiceprezesa ds. sportowych, jak również dyrektora Esvelo 96. Narodowych Mistrzostw Polski w tenisie ziemnym, które w 2022 roku odbywały się na kortach Górnika Bytom przy ul. Tarnogórskiej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również