Wiadomości z Bytomia

Coś dla miłośników jednośladów

  • Dodano: 2018-05-29 08:30, aktualizacja: 2018-05-29 08:45

Zbliża się długi majowo – czerwcowy weekend, a wraz z nim zapraszamy na organizowane przez Stowarzyszenie Rowerowy Bytom rajdy dla miłośników jednośladów. Pierwszy z nich – Nocny Rajd Rowerowy – odbędzie się już 30 maja. Z kolei 3 czerwca rodziny z dziećmi zapraszamy na Rodzinny Rajd Rowerowy.

Nocny Rajd Rowerowy rozpocznie się o 19.45 spod siedziby Stowarzyszenia Rowerowy Bytom przy ul. Witczaka. Cykliści przejadą 55-kilometrową trasę prowadzącą przez Bytom i okoliczne miejscowości – Piekary Śląskie, Bobrowniki, Dobieszowice, Rogoźnik, Psary czy Wojkowice.

Dla miłośników rodzinnych wycieczek rowerowych organizatorzy również przygotowali ciekawą trasę. W niedzielę, 3 czerwca z bytomskiego Rynku o 11.00 wyruszy Bytomski Rodzinny Rajd Rowerowy, podczas którego rowerzyści przejadą dzielnicami naszego miasta.

Zapraszamy wszystkich do udziału w imprezach, w trakcie których możemy nie tylko spędzić czas w gronie przyjaciół i rodziny, ale również zwiedzić ciekawe miejsca w Bytomiu oraz okolicznych miejscowościach.

Trasa przejazdu oraz dodatkowe informacje na stronie Stowarzyszenia Rowerowy Bytom

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również