Wiadomości z Bytomia

Coś dla miłośników jednośladów

  • Dodano: 2018-05-29 08:30, aktualizacja: 2018-05-29 08:45

Zbliża się długi majowo – czerwcowy weekend, a wraz z nim zapraszamy na organizowane przez Stowarzyszenie Rowerowy Bytom rajdy dla miłośników jednośladów. Pierwszy z nich – Nocny Rajd Rowerowy – odbędzie się już 30 maja. Z kolei 3 czerwca rodziny z dziećmi zapraszamy na Rodzinny Rajd Rowerowy.

Nocny Rajd Rowerowy rozpocznie się o 19.45 spod siedziby Stowarzyszenia Rowerowy Bytom przy ul. Witczaka. Cykliści przejadą 55-kilometrową trasę prowadzącą przez Bytom i okoliczne miejscowości – Piekary Śląskie, Bobrowniki, Dobieszowice, Rogoźnik, Psary czy Wojkowice.

Dla miłośników rodzinnych wycieczek rowerowych organizatorzy również przygotowali ciekawą trasę. W niedzielę, 3 czerwca z bytomskiego Rynku o 11.00 wyruszy Bytomski Rodzinny Rajd Rowerowy, podczas którego rowerzyści przejadą dzielnicami naszego miasta.

Zapraszamy wszystkich do udziału w imprezach, w trakcie których możemy nie tylko spędzić czas w gronie przyjaciół i rodziny, ale również zwiedzić ciekawe miejsca w Bytomiu oraz okolicznych miejscowościach.

Trasa przejazdu oraz dodatkowe informacje na stronie Stowarzyszenia Rowerowy Bytom

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.