Wiadomości z Bytomia

Chcesz wymienić stare ogrzewanie? Wypełnij ankietę

  • Dodano: 2023-10-24 10:45

Do 10 listopada zainteresowani dofinansowaniem na wymianę nieefektywnych źródeł ciepła mogą wziąć udział w badaniu ankietowych dotyczącym rodzaju planowanej inwestycji. Ankieta ma na celu zebranie informacji, które będą pomocne w pozyskaniu dotacji w ramach Programu Ciepłe Mieszkanie.

Program Ciepłe Mieszkanie

Ankieta dotyczy wyłącznie lokali mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych położonych na terenie gminy Bytom, w których źródło ogrzewania stanowi nieefektywne źródło ciepła na paliwo stałe - niespełniające minimum 5 klasy wg normy przenoszącej normę europejską EN 303 - 5

Ankieta skierowana jest do osób fizycznych, najemców i małych wspólnot mieszkaniowych (od 3 do 7 lokali) zainteresowanych dofinansowaniem na wymianę nieefektywnych źródeł ciepła na paliwa stałe oraz na poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych na terenie gminy Bytom.

Oszacowana na podstawie ankiet liczba osób zainteresowanych dofinansowaniem będzie stanowić podstawę do przygotowania wniosku o dofinansowanie inwestycji, który Urząd Miejski w Bytomiu złoży w ramach ogłoszonego naboru.

Wypełnioną ankietę można złożyć w Urzędzie Miejskim przy ul. Parkowej 2 w pokoju 110 a, wysłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Bytomiu (41-902 Bytom) Wydział Inżynierii Środowiska ul. Parkowa 2 lub przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy: as@um.bytom.pl.

Ankieta - POBIERZ

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również