Wiadomości z Bytomia

Bytomskie uczennice z indeksem Wyższej Szkoły Policyjnej w kieszeni

 • Dodano: 2020-04-15 06:30, aktualizacja: 2020-04-15 06:45

Jennifer Jendrzok i Patrycja Śmitkowska – uczennice reprezentujące klasę policyjną w Zespole Szkół Administracyjno- Ekonomicznych i Ogólnokształcących, znalazły się w gronie laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady Policyjnej. W nagrodę otrzymały indeksy na studia w szczycieńskiej Wyższej Szkole Policji.

Tegoroczni laureaci od początku roku ciężko pracowali na ten sukces

Pod okiem Katarzyny Belki, która od lat przygotowuje uczniów do udziału w olimpiadzie, przyswoili ogrom wiedzy z zakresu kodeksu karnego, wykroczeń, postępowania karnego, ustawy o Policji i wielu innych - mówi Dagmara Jarosz-Lewandowska, dyrektorka Zespołu Szkół Administracyjno- Ekonomicznych i Ogólnokształcących.

Nasz system kształcenia oparty na innowacji pedagogicznej przynosi efekty, czego dowodem są nie tylko sukcesy uczniów na olimpiadzie, ale też fakt, że w szeregach policji pracuje już wielu absolwentów naszej szkoły - dodaje Dagmara Jarosz-Lewandowska.

O krok od uzyskania indeksu był Paweł Nocuń z ZSAEiO, który zakwalifikował się do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Policyjnej wraz z 30 uczestnikami i uczestniczkami ze szkół z całej Polski.

"Ogólnopolska Olimpiada Policyjna” organizowana jest przez Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie od 2010 roku. Co roku przedsięwzięcie to umożliwia maturzystom zdobycie indeksu na wybranym kierunku studiów pierwszego stopnia w szczycieńskiej uczelni bez udziału w procesie rekrutacji. Dlatego też impreza co roku cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów z całej Polski.

Zobacz także

Komentarze (8)    dodaj komentarz »

 • Dionizy

  Mnie się podoba! Popieram. Oby tak dalej dziewczyny!!!Czas wykończyć tych policyjnych niedojdow. Czas na nowy lepszy sort! Może w końcu coś się zmieni na lepsze i policjanci zaczną poprawnie pracować a nie tylko jeździć za staruszkami.. But, but i but i lapanie kryminalistów. Po ta są wszyscy kraweznicy!

 • Dionizy

  Mnie się podoba! Popieram. Oby tak dalej dziewczyny!!!Czas wykończyć tych policyjnych niedojdow. Czas na nowy lepszy sort! Może w końcu coś się zmieni na lepsze i policjanci zaczną poprawnie pracować a nie tylko jeździć za staruszkami.. But, but i but i lapanie kryminalistów. Po ta są wszyscy kraweznicy!

 • Helena

  Szkoła w Szczytnie, to Szczytnieńska szkoła, a nie Szczycieńska, jak chce Autor

 • Anka-bytomianka

  Jennifer Jendrzok? Cóż to za wymysł?

 • Falenca

  A cz pani dyrektor przygotowała je do innych zachowań uczniów tej szkoły policyjnej wątpie..Poczekamy na relacje za parę lat

 • Benek

  Na szczęście jak kiedyś te panie będą oficerami w Policji ja już będę na emeryturze:-)

 • Oportunista

  Na szczęście ja również. Fabryka oficerów którzy nie będą mieli pojęcia o pracy policyjnej. Nie uświadczą tzw. Buta. A później będą je.... podwładnych bo soda uderzy

 • Ruda

  Jakich oficerów hahahah. Co ty brałeś?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.