Wiadomości z Bytomia

Bytomskie Mieszkania szukają budowlańców

  • Dodano: 2020-10-12 12:30

Twoja firma specjalizuje się w wymianie okien lub zajmuje się remontami budynków, w tym wykonywaniem termoizolacji? Śledź postępowania przetargowe ogłoszone przez Bytomskie Mieszkania, które szukają wykonawców  kolejnych remontów kamienic w różnych częściach miasta.

Ogłosiliśmy kolejne postępowania przetargowe i obecnie szukamy wykonawców zainteresowanych m.in. dużymi projektami współfinansowanymi z dotacji unijnych oraz dotacji celowej w ramach Programu działań na rzecz ograniczenia niskiej emisji w roku 2020. Czekamy na zainteresowane firmy, które wyrażą gotowość do udziału w postępowaniu przetargowym – mówi Waldemar Gawron, zastępca prezydenta Bytomia.

Do 22 października wykonawcy mogą składać swoje oferty w ramach przetargu nieograniczonego  na Zaprojektowanie i wykonanie remontu budynków położonych w Bytomiu (Rozbark, Śródmieście) przy ul. Kochanowskiego 15 i ul. Żeromskiego 3 oficyna. Przedmiotem tego  zamówienia jest realizacja inwestycji obejmującej swym zakresem zaprojektowanie i wykonanie remontu budynków przy tych ulicach. Bytomskie Mieszkania czekają na rzetelnych wykonawców, którzy opracują dokumentację projektowo-kosztorysową oraz zrealizują zaprojektowane roboty budowlane zgodnie z określonymi założeniami, na które składają się Program Funkcjonalno-Użytkowy, inwentaryzacja budowlana, ekspertyza techniczno-budowlana oraz audyt energetyczny.   

Wymiana stolarki okiennej w lokalach użytkowych

Do 23 października zainteresowane firmy mogą składać oferty na Wymianę stolarki okiennej w lokalach użytkowych wchodzących w skład zasobu gminy Bytom w ramach ograniczania niskiej emisji- Etap IV. Inwestycja dotyczy  w pierwszej części wymiany stolarki okiennej w lokalach użytkowych budynków przy ul. Sądowej 5 wchodzących w skład zasobu gminy Bytom. II cześć zakłada wymianę okien w lokalach użytkowych budynków przy ul. Moniuszki 13 – PCK i ŚKK.
 

Termomodernizacja i wymiana systemu ogrzewania

Bytomskie Mieszkania do 3 listopada czekają na oferty rzetelnych wykonawców, którzy zaprojektują oraz wykonają roboty budowlane termomodernizacyjne i wymienią systemy ogrzewania budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, zlokalizowanych w Śródmieściu przy ul. Kochanowskiego 17, ul. Miętkiewicza 5, ul. Miętkiewicza 7, ul. Staromiejska 2, ul. Staromiejska 3, ul. Witczaka 37, ul. Witczaka 83, ul. Witczaka 85, ul. Żeromskiego 6 i ul. Żeromskiego 14.
 
Do 3 listopada wykonawcy mogą składać oferty na zadanie Termomodernizacja oraz zmiana systemów ogrzewania w jedenastu budynkach mieszkalnych, wielorodzinnych zlokalizowanych w Śródmieściu Bytomia. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych termomodernizacji i zmiany systemu ogrzewania  w budynkach mieszkalnych przy ul. Józefczaka 15, ul. Katowickiej 49, ul. Katowickiej 51, ul. Katowickiej 53, ul. Katowickiej 59, ul. Katowickiej 60, ul. Korfantego 7, ul. Korfantego 9, ul. Korfantego 11, ul. Matejki 39 i ul. Matejki 46.

Także 3 listopada mija termin składania ofert na Remont i przebudowa siedmiu budynków w Bytomiu na potrzeby budynków mieszkalnych wielorodzinnych z nowym podziałem lokali mieszkalnych. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych remontu i przebudowy budynków położonych w Bytomiu przy ul. Piłsudskiego 34-36, ul. Piłsudskiego 38, ul. Piłsudskiego 40, ul. Piłsudskiego 42, ul. Piłsudskiego 44, ul. Piłsudskiego 50 oraz ul. Kwietniewskiego 23.
 
Ze względu na ograniczenia dotyczące poruszania się interesantów w siedzibie Bytomskich Mieszkań, otwarcie ofert nastąpi podczas transmisji online. Linki do poszczególnych postępowań przetargowych oraz ich szczegóły dostępne są na: http://bip.um.bytom.pl/bip/, zakładka Bytomski Biuletyn Zamówień Publicznych.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

  • Witczaka 37

    Zanim nas wykwaterujecie na czas termomodernizacji dajcie mam mieszkania a nie chcecie oddać do hostelu jak zwierzęta do schroniska. Tyle projektów robicie w Bytomiu a mieszkań zastępczych nie macie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.