Wiadomości z Bytomia

Bytomscy policjanci zyskali nowe radiowozy

  • Dodano: 2023-01-02 11:15

30 grudnia na ulice naszego miasta wyjechały dwa nowe nieoznakowane radiowozy. To nowoczesne pojazdy w pełni wyposażone.

Samochody zostały zakupione w ramach umowy sponsoringowej ze środków budżetowych Policji oraz środków finansowych przekazanych przez Urząd Miasta Bytomia.

Nowe radiowozy w bytomskim garnizonie

Od piątku 30 grudnia 2022 r. bytomski garnizon dysponuje dwoma nowymi, nieoznakowanymi radiowozami. Do bytomskiej jednostki trafiły nowoczesne pojazdy w pełni wyposażone. Zakup radiowozów był możliwy dzięki umowie sponsoringowej ze środków budżetowych Policji oraz środków finansowych w połowie przekazanych przez Urząd Miasta Bytomia.

Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Andrzej Brzozowski podczas spotkania wigilijnego, które miało miejsce 20 grudnia w bytomskiej komendzie, podziękował Prezydentowi Bytomia za dofinansowanie zakupu radiowozów i wyraził wdzięczność za dotychczasową owocną współpracę. Nowe samochody trafią na komisariat trzeci i do Wydziału Kryminalnego, gdzie posłużą policjantom w wykonywaniu codziennych obowiązków służbowych.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Jajkoń z KGP

    To akurat w sam raz, żeby zawijać małolaty do lasu i rozbijać się o drzewa.

  • dghgfhf

    .........

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również