Wiadomości z Bytomia

Bytomscka policja apeluje o pomoc Dominikowi - wystarczy przekazać 1,5% podatku

  • Dodano: 2023-02-16 06:30, aktualizacja: 2023-02-15 19:00

Dominik Pilarski jest synem bytomskiego policjanta. Chłopiec zmaga się z autyzmem. Potrzebna jest pomoc i wsparcie w jego leczeniu. Policja zwraca się z prośbą do ludzi dobrej woli o przekazanie 1,5% podatku na konto Dominika.

Na co dzień policjant IV komisariatu czuwa nad bezpieczeństwem mieszkańców Bytomia i niesie pomoc potrzebującym. Dziś sam potrzebuje pomocy innych. Zwracamy się z prośbą do ludzi dobrej woli o wsparcie leczenia jego syna Dominika. Chłopiec choruje na autyzm. Codziennie zmaga się z chorobą i jej skutkami. Jednak nie poddaje się i dzięki ogromnej determinacji, przy pomocy rodziców, stara się żyć jak jego rówieśnicy.

Pomóżmy Dominikowi - wystarczy przekazać 1,5% podatku

Aby Dominik mógł walczyć z chorobą i rozwijać się, potrzebne są środki finansowe. Dużym wsparciem dla rodziny są przekazywane kwoty z rozliczeń podatkowych. Dlatego wystarczy przekazać 1,5% swojego podatku na konto Dominika Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. W miejscu „cel szczegółowy”, należy wpisać: 29378 Pilarski Dominik.

Można też wspomóc chłopca, wpłacając pieniądze indywidualnie na konto: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 z tytułem: „29378 Pilarski Dominik darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”.

Pamiętajmy o Dominiku przy naszych rozliczeniach rocznych, gdyż warto pomagać - przypominają bytomscy policjanci.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również