Wiadomości z Bytomia

Bytom walczy o wygranie Podwórka NIVEA!

  • Dodano: 2021-06-10 11:30, aktualizacja: 2021-06-10 14:48

Do 15 lipca można głosować na lokalizacje, które mają wygrać podwórko NIVEA. W całej Polsce w tym roku powstanie ich 20, a być może jedno z nich będzie w Bytomiu. Każde podwórko warte jest 250 tysięcy złotych.

NIVEA już po raz 7. wybuduje podwórka dla dzieci w całej Polsce

Zgłoszone do akcji lokalizacje walczą o głosy internautów, od których zależy, gdzie podwórka zostaną wybudowane. Pierwsze 5 lokalizacji zostało wybrane w pierwszym etapie konkursu przez jury, które oceniało nadesłane wcześniej prace konkursowe.

Internauci wskażą 15 wygranych lokalizacji

Na stronie www.podworko.nivea.pl odbywa się głosowanie, w którym liczy się głos każdego internauty. Podwórko wygra pierwsza piątka lokalizacji mająca największą liczbę głosów z każdej z 3 kategorii, które podzielone są w zależności od liczby mieszkańców danego miasta: do 20 tys. mieszkańców, od 20 tys. do 60 tys. mieszkańców i powyżej 60 tys. mieszkańców. Bytom kwalifikuje się do kategorii powyżej 60 tys. mieszkańców. Łącznie w drodze głosowania w całej Polsce przyznane zostanie 15 Podwórek NIVEA.

W Bytomiu do konkursu zgłoszono szkołę podstawową

W naszym mieście w konkursie bierze udział Szkoła Podstawowa nr 26. Na ten moment zajmuje 15. miejsce w swojej kategorii z liczbą głosów 557. Głosowanie potrwa do 15 lipca, dlatego szkoła wciąż ma szansę na wygraną. Musi znaleźć się w pierwszej piątce, tylko wtedy na jej terenie zostanie wybudowane Podwórko NIVEA.

Zasady głosowania

Głosowanie trwa od 24 maja 2021 r. Chcąc oddać głos w konkursie, trzeba założyć konto lub zalogować się na stronie www.podworko.nivea.pl, a następnie wybrać lokalizację, którą chcemy wesprzeć i kliknąć „Głosuj”. Każdy może oddać swój głos raz na dzień, a głosować można codziennie, aż do 15 lipca.

Aby zagłosować na lokalizację z naszego miasta, należy wejść TUTAJ.

Czym jest podwórko NIVEA?

Jak przekazują organizatorzy konkursu, podwórko NIVEA to jedyne w swoim rodzaju miejsce, każde o rynkowej wartości 250 tys. zł., które dzięki nowoczesnym sprzętom zachęca dzieci do spędzania czasu razem!

Atrakcje, w które zostanie wyposażone każde podwórko to: wesoła huśtawka, trampolina, kubik do wspinaczki, piaskownica z torem do gry w kapsle, karuzela integracyjna, zjeżdżalnia, planetarium, urządzenie do balansowania, huśtawka ważka, tablice z grami i tuby.

Firma NIVEA od 20 lat angażuje się w akcje społeczne, a do tej pory wybudowała już 160 podwórek dla dzieci w całej Polsce.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również