Wiadomości z Bytomia

Bytom uśmiecha się do maluchów

  • Dodano: 2020-12-02 06:30, aktualizacja: 2020-12-01 19:09

Ekologiczne, uśmiechnięte śpioszki trafią do nowo narodzonych dzieci zarejestrowanych w bytomskim Urzędzie Stanu Cywilnego.

1 grudnia ruszyła nowa akcja promocyjna Urzędu Miejskiego w Bytomiu i Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
 
Bytomianie znają już charakterystyczny piktogram z uśmiechniętym B. Polubili go, nosząc na koszulkach i torbach. W ramach nowej akcji promocyjnej Bytomia oraz Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. logo trafiło też na body niemowlęce, które od 1 grudnia otrzymywać będą rodzice nowo narodzonych dzieci.

Jednymi z pierwszych rodziców, którzy odebrali powitalny podarunek, są rodzice bliźniaków Oliwii i Natana, które przyszły na świat  22 listopada.

Szczęśliwym rodzicom upominek wręczyli prezydent Mariusz Wołosz i prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Henryk Dolewka.

- Każde dziecko, które przychodzi na świat w naszym mieście, to nadzieja, że poza piękną historią, czeka nas wspaniała przyszłość – mówi prezydent Mariusz Wołosz. - Chcąc przywitać nowo narodzonych mieszkańców Bytomia, przygotowaliśmy wraz z PEC Sp. z o.o. drobny upominek, który podkreśli związek najmłodszych bytomian z naszym miastem – dodaje prezydent.


Uśmiechnięte śpioszki trafią do dzieci, których rodzice przyjdą zarejestrować narodziny noworodka w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bytomiu. To tutaj wraz z rejestracją noworodka w USC, dziecko otrzymuje także zameldowanie i PESEL. Niemowlęcy gadżet jest ekologiczny – wykonany z ekologicznej bawełny, opatrzony logo Bytom uśmiecha się do Ciebie i zapakowany w kartonowe pudełko z życzeniami dla noworodka i świeżo upieczonych rodziców.

Nadruk na body występuje w trzech różnych wariantach kolorystycznych: czarnym, niebieskim i różowym.

Na ubranku nie zabrakło też hasła bytomskiej spółki: PEC otula ciepłem

Mamy nadzieję, że ten drobny powitalny prezent wywoła uśmiech na twarzach rodziców. Łącznie przygotowaliśmy 2,5 tysiąca śpioszków, które będą dostarczać ciepło - podobnie jak nasza spółka, która dostarcza ciepło do 36 tys. mieszkań w Bytomiu  – mówi Henryk Dolewka, prezes PEC Sp. z o.o.

Bytom uśmiecha się do maluchów

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.