Wiadomości z Bytomia

Bytom: Świętowali złote gody [FOTO]

  • Dodano: 2023-11-15 09:00

Na ślubnym kobiercu stanęli pół wieku temu. Wraz z okrągłym jubileuszem powróciły wspomnienia. 14 listopada 30 dostojnych par odebrało medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Z jubilatami spotkał się prezydent Mariusz Wołosz oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Bytomiu Michał Staniszewski.

Listopadowe Złote Gody 

Gratulacje i medale odebrali: Jadwiga i Andrzej Brodowie, Janina i Stanisław Ceglarkowie, Barbara i Henryk Cichoniowie, Irena i Józef Cieślińscy, Małgorzata i Andrzej Czarneccy, Regina i Zygmunt Krysiowie, Tadeusz Falgowski, Jadwiga i Andrzej Jaroccy, Gabriela i Zbigniew Klimowiczowie, Danuta i Janusz Koczwarowie, Monika i Henryk Krawczykowie, Halina i Zbigniew Masłowscy, Irena i Jan Maziarkowie.

Tego dnia świętowali również: Anna i Kazimierz Mazurkowie, Henryka i Stanisław Michalscy, Bernadeta i Kazimierz Myrczikowie, Maria i Antoni Nierle, Teresa i Augustyn Oleksowie, Felicja Rembek, Teresa i Zbigniew Sadowscy, Józefa i Jan Słodczykowie, Wanda i Kazimierz Szkolni, Czesława i Jerzy Sztukowie, Barbara i Jan Szymczak, Maria i Paweł Świercowie, Grażyna i Stanisław Trelowie, Wanda i Józef Tryskuciowie, Krystyna i Czesław Zielonkowie, Grażyna i Zdzisław Żurańscy, Małgorzata i Jerzy Jonowie.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Amando

    Sto lat życia i zdrowia

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również