Wiadomości z Bytomia

Bytom: Świadkowie zareagowali, a policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę

  • Dodano: 2024-03-07 10:45

Dzięki reakcji świadków w ręce policjantów z drogówki wpadł pijany kierowca. Zatrzymany na ulicy Gombrowicza, 63-letni kierowca Fiata miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Biorąc pod uwagę stan mężczyzny, reakcja świadków być może pozwoliła uniknąć drogowej tragedii.

Świadkowie zatrzymali pijanego kierowcę na ulicy Gombrowicza w Bytomiu!

W poniedziałek około godziny 10:00 dyżurny miasta otrzymał informację, że na ulicy Gombrowicza w Bytomiu dwóch mężczyzn uniemożliwiło dalszą jazdę kierowcy Fiata, który prawdopodobnie jest nietrzeźwy. Zaalarmowani mundurowi natychmiast udali się we wskazany rejon. Na miejscu stróże prawa zastali świadków, którzy wskazali policjantom kierującego pojazdem. Badanie stanu trzeźwości 63-letniego mieszkańca Bytomia wykazało, że w jego organizmie znajdują się ponad 3 promile alkoholu. Kierowca stracił prawo jazdy i teraz grozi mu do 2 lat więzienia.

Dzięki obywatelskiej postawie być może nie doszło do tragedii na drodze! Takie wzorowe zachowanie stanowi przykład do naśladowania i jest dowodem na brak przyzwolenia i akceptacji na popełniane przestępstwo. Doskonale wpisuje się w myśl kampanii „Nie reaujesz-akceptujesz”.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Janusz

    Wspaniała postawa świadków. Oby było takich więcej. Trzeba potencjalnych zabójców eliminować z dróg i ulic. Brawo

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również