Wiadomości z Bytomia

Bytom: Ruszają pozimowe remonty nawierzchni jezdni asfaltem lanym

  • Dodano: 2023-03-24 07:45, aktualizacja: 2023-03-23 19:00

Aleja Jana Pawła II na odcinku od granicy z Piekarami Śląskimi, a także ulica Chorzowska w Rozbarku to pierwsze ulice, na których rozpoczęły się naprawy jezdni asfaltem lanym.

W pierwszej kolejności zabezpieczone zostaną ubytki na drogach krajowych i wojewódzkich oraz najbardziej uczęszczanych drogach w mieście. Na pierwszy etap remontów nawierzchni w jezdni miasto przeznaczy prawie 400 tys. zł.

Ruszają pozimowe remonty nawierzchni jezdni asfaltem lanym

- Dodatnia temperatura i sprzyjające warunki atmosferyczne umożliwiają rozpoczęcie naprawy ubytków w jezdniach. W pierwszej kolejności remonty wykonywane będą na głównych szlakach komunikacyjnych w naszym mieście, dlatego apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zmian w organizacji ruchu w związku z prowadzonymi pracami - mówi Przemysław Wrona, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Bytomiu.

Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Bytomiu przygotowuje się także do postępowania o zamówienie publiczne, które wyłoni wykonawcę bieżących remontów nawierzchni jezdni z mieście.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Krzysztof

    Szukanie wykonawcy na na bieżące remonty nawierzchni w Bytomiu, ja zwykle Zarząd Niekompetencji Drug i Mostów zaspał bo w mieście drogi wyglądają jak ser szwajcarski.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również