Wiadomości z Bytomia

Oddział Obserwacyjno-Zakaźny i Hepatologii Szpitala Specjalistycznego nr 1 wstrzymuje przyjęcia.

  • Dodano: 2024-02-01 10:00

Oddział Obserwacyjno-Zakaźny i Hepatologii Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu od 1 lutego będzie leczył wyłącznie obecnie hospitalizowanych pacjentów, a nagłe przypadki przekieruje do Szpitala Specjalistycznego w Chorzowie, Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez w Tychach oraz Szpitala Śląskiego w Cieszynie. Powodem częściowego zawieszenia są braki kadrowe.

Z uwagi na braki kadrowe, dyrekcja bytomskiej placówki była zmuszona złożyć wniosek o czasowe zawieszenie Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i Hepatologii do Narodowego Funduszu Zdrowia i wojewody śląskiego.

Przerwa od 1 marca

Czasowa przerwa planowana jest od 1 marca do 31 maja br. Przed końcem lutego, pacjenci którzy będą przebywać na Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym i Hepatologii zostaną przeniesieni do innego szpitala lub na inny Oddział.

Szpital szuka lekarzy

Bytomska “Jedynka” podejmuje starania o zatrudnienie nowych specjalistów w dziedzinie chorób zakaźnych, aby od czerwca wznowić funkcjonowanie Oddziału. Zainteresowani szczegółami oferty pracy kandydaci mogą kontaktować się telefonicznie z Działem Kadr pod numerem: 32 396 32 32.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również