Bytom - portal miejski mojBytom.pl

Wiadomości z Bytomia

Bytom nominowany w plebiscycie Kocham to Miasto – Miasto Roku 2017

  • Dodano: 2017-11-21 14:45, aktualizacja: 2017-11-22 15:15

Bytom ma szansę zostać Miastem Roku 2017. Pokażmy niezwykły klimat tego miejsca, atrakcje, najwspanialsze punkty i wyjątkowych ludzi, którzy tworzą miasto. Wygrana w drugiej edycji plebiscytu wspieranego przez HRS to nie tylko tytuł Miasta Roku.

Zwycięskie miasto zyska również możliwość promocji regionu w sieci. Zachęcamy wszystkich do głosowania na Bytom!
Wyjątkowe miejsca i imponujące widoki? Zapierające dech w piersiach architektoniczne perełki i inspirujący ludzie, dzięki którym miasto tętni życiem? „Kocham To Miasto – Miasto Roku 2017” to druga edycja plebiscytu, dzięki któremu mieszkańcy mogą zaprezentować i docenić najcenniejsze walory swoich miejscowości. Najważniejsze jest zaangażowanie mieszkańców i wszystkich, którzy po prostu… kochają to miasto!

Każdy, kto chce wesprzeć ukochane miasto, może codziennie oddać jeden głos na stronie plebiscytu: http://www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku-2017/.

Warto również uzasadnić swój wybór, bo na autorów najciekawszych komentarzy na temat ukochanych miast czekają nagrody – aparat fotograficzny FUJIFILM Instax, 2 karty prezentowe do sieci Empik, 7 podwójnych biletów na dowolny seans 2D w kinach Cinema City.

Zwycięskie miasto otrzyma statuetkę Miasta Roku, oficjalny dyplom oraz wsparcie HRS w promocji w sieci. Dzięki plebiscytowi więcej osób może poznać atrakcje regionu i uroki miast, które walczą w tym roku o tytuł. Warto śledzić przebieg głosowania i wspierać miasto w kolejnych etapach tegorocznego plebiscytu. Jeszcze w tym roku dowiemy się, które miasto cieszy się ogromnym wsparciem mieszkańców i  otrzyma tytuł Miasta Roku 2017.

W poprzedniej edycji tytuł Miasta Roku 2016 zdobył Słupsk.

Szczegóły konkursu dostępne na http://www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku-2017/.

Miasta można wybierać do 9 grudnia 2017 roku, zaś 11 grudnia zostaną ogłoszone wyniki.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Grab

    Dokładnie, nawet w Bytomskim Urzędzie Pracy nie ma kto mądrze rządzić. Obecne kierownictwo to antytalenty a o inteligencji już nie wspomnę bo uczniowie z podstawówki mają większą.

  • misiekxxxl

    Jak można kochać Bytom??? Za co??? Za krętacza prezydenta??? Nietrafione inwestycje??? Milionowe zadłużenie??? Dziesiątki nielegalnych wysypisk śmieci??? Upadająca kultura bo nawet superbohaterowie wynieśli się do Katowic czy może za dzielnice które nie powinny istnieć z uwagi na masakryczne skażenie - BOBREK. Głupota w czystej postaci!!!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.