Wiadomości z Bytomia

Bytom: Marihuana w mieszkaniu 39-latla

  • Dodano: 2020-06-19 08:00, aktualizacja: 2020-06-19 08:10

Kara 3 lat pozbawienia wolności grozi 39-latkowi, który posiadał środki odurzające. Mężczyzna został zatrzymany przedwczoraj przez kryminalnych z "dwójki".

W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli marihuanę

Kryminalni z "dwójki" prowadzili działania przeciwko przestępczości narkotykowej. Wynikiem ich pracy było zatrzymanie 39-latka, który w mieszkaniu przy ulicy Łużyckiej ukrywał narkotyki. Stróże prawa przejęli ponad 14 gramów marihuany oraz ponad 20 gramów nasion tego narkotyku. Mieszkaniec Bytomia już usłyszał zarzuty. Teraz odpowie przed sądem. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Google NewsSubskrybuj mojBytom.pl z Google News

Komentarze (1)    dodaj »

  • Brawo

    A od kiedy to nasiona są nielegalne? Jaki zarzut za to postawicie? Sami się ośmieszaciePolicja to by się mogła skupić na dbaniu o bezpieczeństwo.Bardzo wielki bandyta bo 14g miał pewnie na użytek własny.Byście chociaż nie pisali o takich akcjach bo się nie ma czym chwalić, wszyscy dobrze wiedzą że takie zatrzymanie to służy tylko statystykom policyjnym.Już rozumiem jak by miał znaczne ilości wskazujące na handel albo chociaż jeszcze jakieś inne narkotyki.Swoją drogą jak nasiona żeście zatrzymali to mogliście poszukać czy jakiegoś alkoholu nie miał albo papierosów

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również