Wiadomości z Bytomia

Bytom Live Music. Poszukiwani artyści z Bytomia

  • Dodano: 2023-01-18 07:00, aktualizacja: 2023-01-17 17:10

Rusza nabór do przeglądu zespołów muzycznych Bytom Live Music. Przegląd odbędzie się w lutym i ma wyłonić wykonawców, którzy wystąpią podczas  tegorocznych Dni Bytomia, Majówki oraz Letniego Parkogrania. Na przesłanie demo, zainteresowani mają czas do 10 lutego.

Bytom Live Music ma promować bytomskich wykonawców, dlatego zgodnie z regulaminem przynajmniej połowa składu zespołu musi mieszkać w Bytomiu. Ważne, by artyści zaprezentowali swój autorski repertuar w dowolnym stylu muzycznym.

Bytom Live Music. Poszukiwani artyści z Bytomia

Oceniane będą: poziom i technika wykonania, brzmienie zespołu, opracowanie muzyczne, teksty pod kątem przekazu i wartości literackiej, ogólne wrażenie artystyczne i estetyczne.

Aby wziąć udział w naborze, należy nagrać demo z jednym utworem własnego autorstwa w formie pliku mp4 i wraz z formularzem zgłoszeniowym przesłać do 10 lutego na adres: impresariat@becek.pl.

O tym, kto weźmie udział w zaplanowanym na 24 lutego Przeglądzie Muzycznym Bytom Live Music, dowiemy się 17 lutego, kiedy to jury wybierze sześciu wykonawców.

Więcej informacji wraz z formularzem zgłoszeniowym znajduje się na stronie Beceku.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również