Wiadomości z Bytomia

Bytom: Lato w mieście może być fajne

  • Dodano: 2020-07-27 10:15

Wakacje w mieście, można spędzić naprawdę ciekawie. Urząd Miejski zachęca do uczestnictwa w wydarzeniach, jakie przygotowano specjalnie dla Was.

Poniedziałek 27 lipca - to bardzo sportowy dzień w naszym mieście. Jak co tydzień zapraszamy do wzięcia udziału w „Poniedziałku na sportowo”, który tym razem będzie miał miejsce na Rozbarku ( Orlik przy ulicy Chorzowskiej 28). Trenerzy zaproszą na treningi piłki nożnej i sztuk walki, tego samego dnia na „Szermierkę dla każdego” zaprasza Bytomskie Towarzystwo Szermiercze, a na zajęcia karate - Bytomski Klub Sportowy „Karate Shinkyokushin” (kolejne zajęcia szermierki i karate odbędą się także 30 lipca).

Przez cały tydzień zajęcia rekreacyjno – sportowe prowadzi także MDK nr 2 w Karbiu, w którym w tym samym czasie dzieci i młodzież mogą uczestniczyć w zajęciach rękodzieła artystycznego i warsztatach perkusyjnych.

27 lipca to także ostatnia szansa na udział w warsztatach etnograficznych „Strachy spod krzaka” organizowanych przez Muzeum Górnośląskie w Bytomiu. Więcej tutaj.

We wtorek 28 lipca MDK nr 2 zaprasza nad Staw Północny w Parku miejskim na zajęcia z podstaw żeglarstwa, a Muzeum Górnośląskie na kolejne warsztaty etnograficzne „Jak malowany ptak”, które odbędą się również 30 lipca.

Wreszcie kolejne kino plenerowe, na które Becek zaprasza 31 lipca. Więcej tutaj.

Nie przegapcie naszych kolejnych propozycji.
Przypominamy, że podczas wszystkich wydarzeń obowiązują nas zasady bezpieczeństwa i zapisy  o czym szerzej i szczegółowo przeczytacie Więcej tutaj.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.