Wiadomości z Bytomia

Bytom: Koszulka, by wesprzeć bytomskie schronisko

  • Dodano: 2024-03-06 11:15

Kolorowe, wykonane z materiałów z recyklingu z poszanowaniem natury i wyrażające miłość człowieka do psa. Takie są koszulki, których sprzedaż już wkrótce rozpocznie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt.

Koszulki z misją: Wsparcie dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt

–  Dochód z każdej sprzedanej koszulki wspiera działania Stowarzyszenia Pomocy Porzuconym i Dręczonym Zwierzętom w Bytomiu. Dzięki temu możemy lepiej leczyć, doposażyć schronisko, kupować specjalistyczne karmy, dlatego zachęcam do zakupu wszystkich miłośników zwierząt – zachęca Anna Kornas, prezeska Stowarzyszenia Pomocy Porzuconym i Dręczonym Zwierzętom w Bytomiu.

Koszulka z napisem Tylko z psem kosztuje 98 zł. Miłośnicy kotów nie muszą czuć się rozczarowani, bo trwają przygotowania do prezentacji kociego wariantu schroniskowej koszulki, którą ozdobi napis Swoją drogą.

Koszulkę w przedsprzedaży zakupił już prezydent Mariusz Wołosz.

– Bytomianie już nie raz pokazali, że ich serca są otwarte na czworonożnych przyjaciół, dlatego jeśli chcecie wspomóc schronisko, a tym samym bezdomne zwierzaki, zapraszam do zakupu koszulki – mówi prezydent Mariusz Wołosz.

Informacji o sprzedaży koszulek można szukać wchodząc na stronę https://schroniskobytom.pl/ lub na FB: www.facebook.com/BytomSchronisko.

Bytom: Koszulka, by wesprzeć bytomskie schronisko

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również